Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha márciusban késett a menstru...

Ha márciusban késett a menstruációm 6 napot és a szokásos 7 nap helyett 4 napot volt meg, akkor a következő menstruációm is késhet? Elviekben tegnap kellett volna megjönnie.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?? Egyébként szerintem nem vészes...Testalkatod??
2013. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21. Átlagos testalkatom van. Volt, hogy késett már ,de a 7 nap helyetti 4 nap kicsit megdöbbentett.
2013. ápr. 6. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha később is ilyen ingadozások lesznek, kérd ki egy nődoki véleményét, akár online is válaszolnak!
2013. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Online már írtak hogy keressek fel egy meddőségi ambulanciát. Egy másik pedig, hogy menjek el személyesen orvoshoz,mert bizonyosan van valami gond.

9.én megjött az 5.-e helyett és tartott szintén 4 napig... Az utolsó nap szinte csak barna folyásom volt folyamat. Most már én is félek.

2013. ápr. 13. 11:10
 5/5 A kérdező kommentje:

Újra jelentkezem..


Online orvostudakozónál egyik orvos azt írta, hogy keressek fel egy meddőségi ambulanciát, a másik meg hogy valószínűleg van baj,de szerinte nem drasztikus és keressek fel egy nőgyógyászt.

Félek elmenni.

Nem igazán akarnék olyasmit hallani, hogy nem lehet gyerekem..

2013. ápr. 26. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!