Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti fiúk mondjuk ha szerelmesek...

Cosplay15 kérdése:

Ti fiúk mondjuk ha szerelmesek vagyok és szerettek egy lányt akkor miért kell átverni de úgy őszintém? Pár kivételével de eddig még nem tapasztaltam ilyet!

Figyelt kérdés
Hogy jobban értsétek ,hogy mire célzok nekem volt egy barátom messze lakott és lakik is és ritka volt a találkozás de úgy minden jól ment mint egy átlag kapcsolatban és mikor pár napig ezalatt 5-napot értek nem irtam vagy nem találkoztunk mert nem volt rá esély ez hosszú... és ő erre már más csajjal van és nem értem tök kedves voltam vele és soha nem bántottam meg ezt miért kell ez mire jó de úgy eddig mindeggyik csávó ilyen volt "-.- miért? :/
2014. jan. 29. 17:52
 1/4 Grim13 ***** válasza:

1. nem férfi, fiú

2. egy kapcsolatban küzdeni kell a másikért, egy távkapcs.-ban főleg! az nem elég hogy minden rendben volt mint máshol...

3.lehet hogy te vagy balszerencsés de az is lehet hogy simán megölöd a kapcsolatokat csak nem merik elmondani

4.ismétlem férfiakat kéne keresni nem fiúkat

5. minden férfi disznó úgyse tudlak meggyőzni

6.7.

2014. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

fiú férfi nem mindeggy az már

és nem hiszem h én lennék a kapcsolatok elrontoja ha már le tudtam venni egy 23 éves is a lábáról pusztán a kedvességemmel

én többet nem futok senki után ha akar vmit majd mondja :)

2014. jan. 31. 15:29
 3/4 Grim13 ***** válasza:
a levétel egy dolog a megtartás egy másik, ezek szerint te is csupa olyan emberrel találkoztál akik első látásra nagyon jók utólag kidéül hogy átvernek
2014. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem talált a belsőt néztem ami már a múlté ezért döntöttem úgy ,hogy 50-50%-ban nézem a külsőt és a belsőt noha az a fiú kinézetre nem is volt olyan szimpatikus de belsőre igen de csalódtam benne nagyon mint sok más "fiúba avagy férfibe"
2014. febr. 1. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!