Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek vámpírok?...

Szerintetek léteznek vámpírok? Aki tud információval szolgálni az kérem segítsen.

Figyelt kérdés
Krezli06@freemail.hu e-mailre várom a válaszokat.
2009. dec. 5. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Tudok információval szolgálni: Hülye vagy.

10éves kor felett ilyet már ciki kérdezni.

2009. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Pedig igen is léteznek vámpírok! Én vámpírvadász vagyok, de alkalmi munkákból élek, így vérfarkasokat is ártalmatlanítok néha.


Rengeteg varázsló dolgozik velem, de azokat a hülye törpéket nagyon nem bírom!

2009. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Mit szeretnél megtudni drága fiam ??

(Azt még megsúghatnád milyen vércsoportú vagy,

az AB Rh negatív a kedvencem)


Drakula Gróf

2009. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

igen, léteznek.

de nem úgy, ahogy te elképzeled.

egyes denevérek, szúnyogok...

2009. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

utolsónál a pont

de olyan nincs és nem is volt mint ez a twilight őrület, ez egy FILM ez nem létezik. :'D Nagyon tulzásba viszik már ezt a mániát... -.-'

2009. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem léteznek, de nem úgy ahogy a mesékben írják. Ezt edward is megmondta. De úgy sem ahogy a twiliht-ban
2009. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Én már annyiszor hangoztattam az ilyen kérdéseknél a vérszívó szektásokat...(persze nem vámpírok csak úgy csinálnak)

És persze itt van a porfiria betegség, ami alapot adhat a vámpíros történeteknek.

Na meg a mindenféle rémtettekkel vádolt személyek (Báthory Erzsébet, Drakula gróf, stb. -én nem tudom, hogy mi igaz ezekből a vádakból).

A vérszívó állatfajok is itt vannak, mint hiedelmek alapjai.

Am. ha valóban léteznek vámpírok és vérfarkasok, én szívesen lennék vérfarkas. XD

2009. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha vannak, akkor ann rice vagy stephen king-félék :D nem olyan nyálas twilightosok, akik csillognak és csilingelnek a fényben.
2009. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
biztosra tom állítani h akk én is hülye vokXD mert sztem igen. az egyik osztálytársunk: soha nem beszél, mindig kiveszik a suliból, soha nem látjuk enni, nm szereti a hagymát, nem megy ember közelbe, nem szereti a napot mindig elhúzódik tőle, és a családjával egy ködös ösvényen voltak csak úgy reggel 7kor. ezt a bnőmmel láttuk és vettük észre
2009. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül
2009. dec. 6. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!