Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A "Slenderman" létezik,...

A "Slenderman" létezik, igazi? És mi a története?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon érdekelt, de rendes választ eddig nem kaptam. Kérlek, segítsetek.:)

#Slenderman.
2014. jan. 31. 00:06
1 2
 1/19 anonim válasza:
Igen, igaz!
2014. jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Hány éves vagy?


Persze, létezik - sőt egy helyen dolgozunk. Vékony, rettenetesen magas, hosszú végtagokkal. És már attól kifutnék a világból ha közelít. De odajön, dumál, tüzet kér, beszélgetni akar...

2014. jan. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

Te is ismered? Én is a minap Pesten a 7-es buszon futottamn vele össze.

Jött a kaller, neki szerencséje volt. Ülve a hosszú karjaival odanyúlt a 4 üléssel távolabbi lyukasztóhoz és seperc alatt lyukasztott.

2014. jan. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
#3 - akkor a hosszú lábai miatt rettenetesen gyorsan haladhat, mert én egy győri cég telephelyén találkoztam vele.
2014. jan. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Tsk, kérező, ne hallgass az előttem szóló kreténekre!


Slenderman valójában nem pesti, a Lipót Orchidea hotel recepcióján dolgozik éjszakánként.

2014. jan. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Ez is egy legenda mid pl: the rake, mojember, chupakabra, jeti...stb
2014. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Leszámítva azt, hogy a jeti vagy a chupacabra népi legendák - ezzel szemben ez a Slenderman dolog nem olyan régen (2...4 éve) pattant ki pár ember fejéből, elkezdtek egy ilyen "műlegendát" gyártani köré és fényképeket "photoshoppolni" hogy alátámasszák a kitalációjukat...
2014. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

ez a legenda úgy kezdődött, hogy: 1898-ban volt egy gyerek aki árva lett!

felnőtt korában egy cirkuszban szolgált, és szó szerint ((mgas volt))!!!

egy kastélyban élt! halála után 1994-ig nem volt semmi a holtteste mindenki megöl!!! 1994-ben megfugyelt alany a lépcső alatt, fotó (vaku) a tükörből aki fotózta 1. az embert intézetbe küldték 2.a bizonyíték megsemmisítve.

Az embert azért zárták be mert ha elmondja, mindenki félne!!! 1995-ig 3 más ijen ember került untézetbe 1995-ben fotó egy lényről, kijelentették, hogy ,az alanynak nincsenek szemei?!!

ez az alany létezik és nem dolgozik sehol ez egy nagy baromság!!!!!!!!2005 ig nem történt semmi, egy gyerek eltünt és az eltünése elött egy fekete magas alakot láttak!!! 2009-be a something awulf.com egy látott lényről saját találmány lett! : lett belőke , játék , film , ja és ők kitalálták az endermant slenderman kopizása, ezért beprigramoták a minecraft nevű játékot,képek is lettek róla! (a

2014. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

2010-ben slenderman dühös lett, nem akarta hogy tudjanak róla, ezért gyerekeket rabolt a mai napig is.

A jelenlétér: papírokkal, kamera tv bármi ilyesmi akadozik bocs a vonal akadozik, és rovaj szerű hangokat lehet hallani

2014. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Slenderman, másnéven arctalan pedofil
2014. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!