Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalalom valaha is az igazit? Egyaltalan letezik az a nagy o? ha van az jo vagy rossz dolog? Nem szeretnem " elvesziteni a fejem " valaki miatt.

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok,tudom h korai ezen gondolkoznom , de mar minden baratomnak, ismerosomnek volt komolyabb tartosabb parkapcsolata es szerettek egymast , de en meg soha nem voltam szerelmes...

2014. jan. 11. 21:25
 1/7 Bino ***** válasza:
88%

Most őszintén, sok időbe telt volna ékezettel leírni?

Egyébként meg fogod találni..

2014. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
haat maga a szerelem addig jo ameg tart a kapcsolatod esnincs veszekedes.. ne felejtsd el,1x mindennek vege... egy nagy szerelem utani csalodas haaat az nagyon rosz... most jol esne ha lenne vkim. dee 1x voltam szerelmes,azota nem jon ossze: D
2014. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kedves 1es valaszolo...most oszinten sokat szamit h ki h ir??? mi ertelme bele kotni a masikba az irasa vegett?
2014. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Nagy cucc...

Azok meg nem voltak komoly kapcsolatok.

Mi meg nem tudjuk, hogy te megtalálod-e az igazit.

Nem, nem is biztos hogy létezik, ez csak egy kitalált fogalom!

Amúgy meg inkább foglalkozz a tanulással, legalább ha nem vagy szerelmes.... Hidd el, naagyon kifizetődő lesz!

2014. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1es valaszaado! nem szoktam ekezettel irni, nem az en stilusom...azert kosz, nem hiszem h az ekezetek hianya miatt nem talom meg az igazit ha eggyaltalan letezik ...
2014. jan. 11. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik, mivel én megtaláltam. De nem ám tizenéves fejjel. Milyen jó lett volna nem szenvedni évekig a sok marhával akikkel összehozott a sors...


24 évesen ismerkedtem meg és jöttem össze a férjemmel.


A lényeg annyi hogy létezik, és te is meg fogod találni. Csak a többségnek nem 16 éves kora körül jön az őszinte igazi szerelem, hanem később.


Itt most tinikori fellángolásokról nem beszélek. Csak valós érett emberek érzéseiről.


27/N

2014. jan. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,én sem mostanra gondoltam ,csak fontosnak találom h valakivel majd megosszam az életemet ,aki büszke lenne rám
2014. jan. 12. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!