Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiók frissités. Ezt a levelet...

Mahalin kérdése:

Fiók frissités. Ezt a levelet kaptam a gmail levelezőmben. Jelenleg a 15 GB-ból 7 % a használt tárhelyem. Ez vírus?

Figyelt kérdés
Web Admin info@webadmin.com Mérési E-mail felhasználók; Túllépte a tároló határértéket a 23432 postafiókok WEB SERVICE / menedzser, majd elküldi a problémák és a bejövő üzeneteket, amíg azok újra ellenőrzik. Frissítenie kell Kattints a linkre és töltse ki az alábbi információkat, hogy ellenőrizze a számla. Kérjük, kattintson ide, hogy ellenőrizze a postaláda. Ennek elmulasztása azt eredményezi, korlátozott hozzáférést a postafiók. Ha nem frissíti fiókját követő három napon belül a frissítés értesítéseket zárva lesz tartósan. Tisztelettel, rendszergazdák ®
2014. jan. 31. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az.
2014. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt írja: "Kattints a linkre"


Ne kattints rá, csak vidd fölé az egeret, és lent ki fogja írni, hova mutat az a link. Komolyabb összegben mernék fogadni, hogy nem a google.com-ra, hanem valamilyen kínai szerverre.

2014. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kattintottam rá, nem nyitok meg ilyen leveleket. Csak elgondolkoztam rajta, mi lenne ha nem tudnék belépni. Mindenesetre gyorsan jelszót cseréltem :D Rávittem az egeret a linkre, de nem ir ki semmit, lehet a firefox böngésző hibája.... :D
2014. jan. 31. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!