Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy...

Mia24 kérdése:

Honnan lehet tudni hogy körülötted van egy szellem?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit furcsa de kíváncsi vagyok . A régi házunkban úgy hallottam meg halt valaki és este mikor mindenki aludt furcsa hangokat és járkálást hallotam . Az ujj hazunkban volt egy kep a szobamba ami nagyon jól volt fel rögzitve . Csak nehezen lehetett le szedni . De mikor zenét halgattam a szobanba magától le csapta valami .

#szellem #termeszet felletti
2014. jan. 31. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
van valami kütyü ami a szellemvadászós dok. filmekben is van, na olyat kéne szerezned vagy kölcsönöznöd. Egyedül az tudja kideríteni, hogy van-e szellem a házban, minden más módszer kamu.
2014. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem látod/tapintod, akkor mit tudna veled csinálni. Ha meg látod/tapintod, akkor meg tudod, hogy van szellem.
2014. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

A szellemeket inkább a fantáziád viszi be a házba, a szobádba. Az éjszakai hangok legtöbbször hőingadozás eredménye (lehet, hogy akkor csökken a hőmérséklet, vagy nő). Viszont a hőingadozás nappal is működik, csak a környezet zaja elnyomja ezeket a hangokat.

A kép leesésének FIZIKAI jelenség lehet a magyarázata (főleg mivel zenehallgatás közben történt), ugyanis a tárgyak rezonálnak, berezegnek bizonyos hangokra. Ez a berezgés függ a tárgy alakjától és anyagától, valamint a tömegétől. Ha eléggé erőteljes a berezgés, széjjel is eshet a tárgy. Olvass utána a neten, hogy vannak ritka esetek, amikor (főleg régebb) ősszedőlt a híd a menetelő katonák lépteitől éppen a rezgésszámegyezés miatt. Vagy léteznek olyan cirkuszi célra gyártott poharak, amelyek bizonyos magasságú emberi hangra összetörnek.


Ha hiszel a szellemekben, akkor sincs mitől félj. Ha te egy jóindulatú ember vagy, és nem ártottál annak a bizonyos szellemnek, biztos, hogy nem fog neked ártani.

Ha vallásos vagy, hinned kell, hogy ha vannak rossz szellemek, akkor vannak JÓK is, amelyek megvédenek. A félelmed és a kétségbeesésed segíthet a rossz szellemeknek, hogy pánikot keltsenek benned, hogy higgyed az erősebb mivoltukat. De ha hiszel, VAN védelmed.

Ha nem vagy vallásos, vagy ateista vagy, akkor ez meglátásom szerint azért van, mert nem hiszel az Isten létében, mint szellemi lény létezésében. Ha nincs Isten, akkor szellemek sincsenek, akkor csak anyag van.


Én nem érzékeltem soha szellemeket, tehát ilyen téren nem segíthetek.

2014. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra, hogy dolgok elmozdulnak van logikusabb magyarázat is mint, hogy szellem volt. Onnan lehet tudni, hogy megtanulod látni a szellemvilágot. xD Persze az emberiség még 1%-ának se megy, és ők is általában születnek az adottságukkal.
2014. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nincs.
2014. febr. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sok mindenről lehet arra következtetni,hogy szellem van a házban.

Mondjuk ha egy helyen rosszul érzed magad,vagy ha egyszer fázol,egyszer pedig meleged van.

De ezt ki is derítheted:Teszel valahova lisztet,és ha reggelre mondjuk lesz a liszten kéznyom,vagy valami más,akkor már gondolhatunk szellemre.

Illetve telefonnal is ki lehet deríteni:Hangrögzítő,fénykép,videó.

És még ismerek egy módszert:Leteszel mondjuk egy székre,vagy asztalra selyempapírt,és ha reggelre össze lesz gyűrve,akkor lehet szellemre gyanakodni.

De a te esetedben már nem kell tudni,mert amit leírtál,az már egyértelmű,hogy szellem.

De el lehet küldeni,ha hívsz egy hozzáértőt.

2014. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!