Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek a természetfeletti...

Börönte Györgyi kérdése:

Ti hisztek a természetfeletti dolgokban?

Figyelt kérdés

Tudom, hüyeséget kérdezek, de szeretném hallani a ti véleményeteket is hogy mit gondoltok ezekről a dolgokról.

Mindenki duszton állítja hogy ha valaki hisz a szellemekben az egy őrült.-.- és mi van ha tényleg léteznek??Várom a válaszaitokat :)



2014. jan. 27. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
szellemekben nem vagyok biztos, de földönkívüliek tutira léteznek. A NASA össze-vissza hazudozása mindenképp erre utal.
2014. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tisztázod a "természetfeletti" fogalmát, majd válaszolok.


Tipp: ami megjelenik akármilyen formában az univerzumunkban, az a természet része. Például ha feltételezzük, hogy léteznek szellemek, akkor azok a természet részét képezik, nem természetfelettiek.


Tehát természetfeletti a kitalált, valójában nem létező dolgokat jelenti nálad, vagy a nem bizonyítható jelenségeket?

2014. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek, hogy a legnagyobb butaság azt hinni, hogy mindent tudunk, és amit nem tudunk megmagyarázni, az nem is létezik. Szóval teljesen lehetségesnek tartok ilyen dolgokat is, szerintem csak nagyon kicsi részét ismerjük a világnak.
2014. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ezt probalom en is mondani: attol, hogy valamit nem ismerunk, meg resze a vilagnak, a termeszetnek. Nincs felette.
2014. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem léteznek szellemek és egyáltalán nem őrültek azok akik hisznek a szellemekben,mert én már találkoztam velük,illetve éreztem már őket....

Bár még soha senki nem tudta bizonyítani a létezésüket,de állításaim szerint léteznek.:)

Itt van pár videó,bár nem hinném,hogy igazak,de elgondolkodtatóak: http://www.youtube.com/watch?v=jKPDm2BPeYo

http://www.youtube.com/watch?v=qlpXwl96ny8

Ezeket találtam most,de ha keresgélsz,akkor biztos találsz még ilyen videókat.:)

Igazából ez olyan,hogy é azt mondom,hogy léteznek,de más viszont nem így gondolja...

Mások azt mondják,hogy nem léteznek,és ezért jobb,ha te döntöd el egyedül,hogy léteznek-e,illetve,hogy hiszel-e bennük,vagy nem....

Mi nem vagyunk tudósok,hogy megmondjuk neked:Szellemek léteznek,vagy nem.

Ha egy kutatót megkérdeznél,akkor ő lehet,hogy azt mondaná,hogy léteznek,vagy a másik variációt.

De itt nem fogod megtudni.

Remélem tudtam segíteni!

2014. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!