Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is tul sok itt a...

Szerintetek is tul sok itt a marhara okos ember? Aki barmilyen kerdesre tud baromian okos valaszt? Es csak vitatkozik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
10-ből minimum egy feszkózik
2014. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak egy??? De leheth ok mind dokik, meg mernokok, meg csupa szakember... Mondjuk aposom is ilyen... Pedig csak egyszeru melos. De muszaj mindenre valami "okosat" mondania!!!
2014. jan. 31. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj! Amíg nem cenzúráznak eleget, meg nincsenek szigorúbb előírások ezen az oldalon, itt mindig fog balhézni meg okoskodni valaki.
2014. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Cenzura meg hasonlo szigoritasok szerintem nem segitenenek... :-( Itt az a legnagyobb baj, hogy valaki feltesz egy artatlan kerdest, mert az embertarsai tapasztalataira kivancsi. Es az helyett, hogy segitseget kapna, szazan a torkanak ugornak. Nem tudom, de mar komolyan ugy tunik, mintha itt paran akarcsak unalombol idegesiti a masikat. Persze tisztelet a kivetelnek!
2014. jan. 31. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Feltettél egy kérdést és neked estek?
2014. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt mar ra pelda...
2014. jan. 31. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
van, én is ilyen vagyok :D
2014. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak utánam :D
2014. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Milyen jo hogy ennyien vagytok!!! :-D ugyis alacsony a vernyomasom... Jot tesz egy kis adrenalin! :-D
2014. jan. 31. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!