Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted van olyan ember aki...

Szerinted van olyan ember aki szép, okos és tehetséges?

Figyelt kérdés

Ma az egyik barátnőm kérdezett tőlem egy érdekes kérdést...

,,Szerinted van olyan ember aki szép, okos és tehetséges?"

Én rögtön rábólintottam, hogy igen ilyen ember van...ő viszont szentül állította, hogy márpedig nincs ilyen ember, mert akkor tökéletes lenne, de senki sem tökéletes!!!!

Aztán mindegy volt neki, hogy meddig bizonygattam neki, hogy szerintem egy tökéletes embernek kedvesnek, jószívűnek is kell lennie, nem csak az előbb felsorolt tulajdonságokkal kell bírnia.

Aztán még ilyenkor nyugodott le, mert szerinte még olyan sem létezik, hogy valaki kitűnik a tömegből a szépségével, eszével és tehetségével.

Ezért szeretném a segítségeteket kérni...Szerintetek van ilyen ember?



2012. ápr. 25. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs tökéletes ember, mert minden ember szemében más a tökéletes... szóval ezen kár vitatkozni, lehet kedves egy ember, de ha valaki számára ez már túlzott kedvesség (nyalizás) azt irritálhatja...

Nekem ez a véleményem erről.

2012. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta, ez relatív, arról pedig ugye nem is esik szó, hogy az adott ember is úgy vélekedik-e magáról, hogy meg van elégedve az életével. Szerintem van szép, okos és tehetséges ember, számtalan. De tökéletes nincs.
2012. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm én is ezt mondom, hogy lehet vki szép, okos és tehetséges, de tökéletes nem!
2012. ápr. 26. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!