Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném fel vele a...

Kovács Patrik István kérdése:

Hogyan vehetném fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Vonaton utaztam és leült mellém egy ember,beszélgettünk,mikor le akartam szállni bemutatkozott és megbeszéltük hogy ő mikor szokott vonatozni (hétköznap) én meg csak hétvégén.Bemutatkozott de elfelejtettem a vezetéknevét csak arra emlékszem hogy ha minden igaz "S" betűvel kezdődött a vezetékneve de nem biztos.A keresztnevére emlékszem.Azt is tudom melyik településen lakik és hogy hova jár dolgozni csak a cég nevét nem tudom de a helyét igen.Hogyan tudnék rákeresni facebook-on vagy bárhol? légyszi segítsetek. Köszönöm előre is.

2014. jan. 31. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ha egyáltalán fent van a facebookon...


attól függ milyen nagy településről van szó, mert egy pár ezres kisvárosban élőt még van remény megtalálni, de mondjuk ha szegedi az illető, akkor bele se fognék.


úgy csinálnám, hogy megkeresném a település facebook oldalát, ahol él, ott egy hozzászólóra rákeresnék, aki nyilván ott él és annak az ismerősei között rákeresnék a keresztnevére. ha nincs meg, akkor tovább mennék egy korabeli, szintén a településen élő profiljába és annak az ismerősei között is rákeresnék a keresztnevére és így tovább.

2014. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát végül is egy próbát megér mert olyan 10-15 ezer fős a város (Komárom) szóval van remény lehet.Köszi szépen ment a zöld kezecske :)
2014. jan. 31. 14:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott :) szerdán volt ez a talalkozas es egy het mulva ugyan azon a vonaton utautam es jott es elkertem a nevet es bejeloltem es most is beszelgetunk :)
2014. márc. 2. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!