Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hány évesen kezdtet...

Lányok! Ti hány évesen kezdtetek el látványosan nőni? 13/L

Figyelt kérdés
Nálam kb. 1 éve kezdődött, de még mindig csak 156 cm vagyok.. reménykedek, hogy most indulok be igazán, és hirtelen sokat növök :D

2014. jan. 31. 17:08
 1/4 anonim válasza:

Én 17 éves vagyok és 158 cm

Genetikától is függ,mindig is szép hosszú lábakról álmodoztam,de már megbarátkoztam magammal.Sokan szeretik a kicsi lányokat.Valaki hirtelen nő 12-16 éves koráig és utána már csak kicsit.Valaki pedig mindig egy picikét...ez egyéni:) ha a szüleid kis növésűek,akkor ne várj 170 centit:( Szerintem aranyos kicsinek lenni:) előnye,hogy a fiúdhoz bármilyen magassarkút felvehetsz majd később: D

2014. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Egyébként apukám 173 cm, anyukám 170 :)

2014. jan. 31. 18:02
 3/4 anonim válasza:

Akkor szerintem 160-at elfogod érni:)

Még sokat nőhetsz.

Úgy tudom 21 éves korodig...de általában az emberek többsége hamarabb megáll a növekedésben.

Lehet 165 is leszel: P

2014. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mostanában kezdtem el:D

15/L és 163 cm...féléve kb. csak 157 cm voltam..

2014. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!