Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pontosan mit fed az, hogy...

Pontosan mit fed az, hogy "skinhead"?

Figyelt kérdés

Az eddig leesett (viccekbôl pl.), hogy bunkók és rasszissták. De ezen felül mi a pontos 'meghatározása'?

Légyszíves értelmes, a kérdésre válaszoló választ adjatok! És tudom, a légy nem szíves, potrohos... ettôl is kíméljetek!

Elôre köszönöm ^^



2014. jan. 31. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Elég sokféle van belőlük, többségük olyan, mint amilyennek leírtad őket, de az eredeti skinhead mozgalom nem erről szólt. Sőt mind a mai napig vannak antifa skinheadek (SHARP-ok).

2014. jan. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
8%
Vajaskalács
2014. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tarfejű (kopasz)
2014. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A neofasiszták "beceneve" (általában)

Akiknek nics haj a fejükön-

2014. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagyis akiknek a hajuk le van borotválva
2014. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

a skinhead jelentése bőrfejű

Angliában alakult a szubkultúra az egyik alap zenei ágat nagyrészben hallgatták színsebőrűek is emiatt vannak a régi képeken füstös kopaszok is. a skinhead alapjában véve azonban fajvédő hisz eredetileg is a bevándorlókkal szembeni pozitív diszkrimináció elen küzdöttek. európában a bevándorlók feketék, sárgák. az őslakosok pedig fehérek innen eredeztethető szerintem a túlnyomórészt raszista skinheadi kör minek magam is büszke képviselője vagyok!

azonban egy koreai vagy kubai messze nem fehér is lehet "skinhead" azomban ezek az egyedek ne aggassanak magukra vaskeresztet meg ilyeneket! és ne is nagyon legyenek skinheadek inkább simán patrióták!

Oi!

2014. febr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Azért lenne bunkó valaki, mert rasszista? Én is az vagyok, mégsem vagyok skinhead, annak ellenére hogy a köztünk lévő határ igen vékony.

Egy hungarista!

2014. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!