Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerzi vissza Gandalf...

Hogyan szerzi vissza Gandalf a botját az első részben? (A gyűrűk ura)

Figyelt kérdés
Mert ugye elveszi tőle Szarumán, de később újra Gandalfnál van.

2014. febr. 1. 12:16
 1/7 Péter S. Zilagi válasza:
hm, ez érdekes kérdés. de végül is Gandalf mágus vele minden megtörténhet :D
2014. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nem egy másik?
2014. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem egy másik botot kap.

De a harmadik rész bővített változatában a főnazgul kettétöri azt is:))

2014. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első részben ha jól emlékszem (a könyvben) nincs szó erről, hogy konkrétan "real time" futnak körülötte az események, csak később meséli el a hobbitoknak, tehát nem olyan részletes mint a filmben a jelenet, amikor láthatóan elveszi és nyilván nem adja vissza. A szökése után a filmben tényleg az a bot van nála, szerintem ez baki. A 2. részben lesz új botja amikor Fehér Gandalfá válik. Igen az a 3. részben eltöri a Nazgul.
2014. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez tuti filmbéli baki lesz. A könyvben Gandalfnak két botja van. Az elsőt még Valinorban készíttették neki, a másikat pedig Galadriel Úrnőtől kapja (A fehéret).
2014. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valahogy a Hobbitban mégis Radagast botja lesz az övé(ha jól dereng)...
2015. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amikor Orthanc tetején Szarumán próbálja megtörni Gandalfot, Gandalf azt mondja végül, hogy A gyűrű csak Szauront fogadja el gazdájának és Ő pedig senkivel nem osztozik a hatalmán, majd mielőtt leugrana a sas hátára, felkapja a botját ami ott hever mellette.

De ezt csak a memóriámból kotortam hirtelen elő, rég nem láttam a filmeket...

2018. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!