Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor küldik ki a budapesti...

Mikor küldik ki a budapesti Szent László Gimiből az értesítőt, hogy behívnak szóbelire vagy sem?

Figyelt kérdés

#Szent László Gimnázium #Szóbei felvételi
2014. febr. 1. 13:09
 1/10 anonim válasza:
Február 14-ig kell elküldeni a jelentkezési lapokat Győrbe,onnan küldik tovább a sulikba amiket megjelöltél, úgyhogy szerintem 16-17-től figyelhetjük a honlapon.Melyik szakra szeretnél menni ?Én emelt angol és matek angol.Hány pontod van eddig ?
2014. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tömegkommunikációra és 87 pontom van. Bár igazából kétlem, hogy egyáltalán behívnának elbeszélgetésre, de azért reménykedem. (Matek: 25, magyar: 37 és a jegyek kb. 25-26)

Szernitem a magyarom elég béna lett de már sajna nem tudok rajta változtatni. :/

2014. febr. 1. 20:24
 3/10 anonim válasza:
Nem jòl számolsz,ott van a honlapon hogy kell számolni a pontokat az egyes szakokra.
2014. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Uhh. Tényleg! Akkor viszont 75,3 (~75)

Elkeserítő volt végigszámolni.. dehát ez van. Max nem vesznek fel. Pedig az az egyetlen suli ami tényleg tetszik és komolyan mondom ha felvennének akkor örömmel járnék suliba. Már nem csak a haverok miatt (ha lesznek egyáltalán) hanem a tanulás miatt is. Kb. 2 héttel ezelőtt ugyanígy így a Gyakorikérdések.hu-n olvastam, hogy nagyjából miket csinálnak/tanulnak a tömegkommunikáció szakon tanuló emberek és már az elsőnél (valami olyasmi volt, hogy lencsék meg fénytörés) totál beleszerettem az egészbe. Jó, tudom, hogy nem kéne magam beleélnem, de nem tudom nem azt tenni. Egyszerűen az egész suli vonz és ez ellen tényleg nem tudok mit tenni. Ha nem vesznek fel akkor egy világ fog bennem összeomlani. Oké, lehet, hogy akkor a sors nem ezt rendelte nekem, de nekem más iskolában nagyon szívás lenne a gimis élet, ugyanis szüleim nem szeretnék ha általános tantervű gimnáziumba mennék, mert ha elvégzek valamilyen szakmát akkor nem feltétlen kéne továbbtanulnom (ha úgy hozzák az anyagiak). Viszont 2. helyre egy olyan sulit jelöltem meg ahová 100%, hogy felvesznek, de azt a sulit meg csak azért jelöltem meg mert szinte nem tudtam mást. Így is 3-at jelöltem meg és lehet, hogy egyikbe sem vesznek fel... bár az cink lenne.

Bocsánat,hogy mini regényt írok, de az elmúlt kb. 5 percben nem tudtam megálljt parancsoni magamnak. :) (további szép napot, estét, ami épp van!)

2014. febr. 2. 18:45
 5/10 Socaran válasza:

Én is jelentkeztem oda :D bár én az infót előbb jelöltem...

Elég népszerű ahogy hallottam szóval nem lesz könnyű,de a remény hal meg utoljára :D nekem az írásbeli 80 pont lett :D a témát én is nagyon szeretem egész kis Photoshop master vagyok (tényl) :D remélem bejutsz sok sikert!

2014. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) neked is!
2014. febr. 8. 23:05
 7/10 anonim válasza:
A Laci honlapján van egy fórum az idei felvételizőknek.Nézzetek be oda is !
2014. febr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Fent van a lista a honlapon,de azt nem tudom,hogy postán küldenek-e értesítést
2014. febr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem küldenek :) Menni kell amikorra kiírtak. Nekem csak az a "gondom", hogy mit is kellene vinni . Gondolom ellenőrző, toll, de füzetek, valami egyéb? Mennyire kellene kiöltözni ?
2014. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előző vagyok: Közben sikerült megtalálnom az infókat a honlapon : ellenőrző, fényképes igazolvány.
2014. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!