Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová érdemes elmenni külföldre...

Hová érdemes elmenni külföldre lakni? Hol kapnak a magyarok vízummentességet?

Figyelt kérdés
Hallottam ,hogy elvileg Kanadába vízummnetsséget kaptak a mgyarok, vagy ilyesmi.
2008. júl. 18. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
miami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ott a tuti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. júl. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
El lehet menni Magyarországról! Itt lehet bennünket hagyni, kérem szépen! Tessék! Lehet menni! - tehát hallgattatok rá
2008. júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én nem azért mennék, mert Gy.F.azt mondta, hogy el lehet menni.Hidegen hagy ki mit mond.

Saját anyagi helyzetem miatt, meg egyéb okok miatt amit most itt nem mondanák el.

2008. júl. 19. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:

hát, nekem a legjobb barátom évek óta Kanadában van, de semmit nem ér el... mármint nem kap vízummentességet se, meg állampolgárságot se.

sajnos nemtudom hol lehetne vízummentességet kapni, de engem is érdekelne

2010. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
azt nem tudom, hogy hol van mentesség, de azt tapasztalom, hogy bárhol érdemesebb élni, mint itt!!!!!!
2010. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Svájc forever! :D Vagy Lichteinstien!
2010. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!