Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van vagyis volt egy facebook...

Van vagyis volt egy facebook oldalam, de letiltották. Visszatudom állítani?

Figyelt kérdés
Már két éve meg volt, sokat dolgoztam vele meg minden és ide tévedt két kisgyerek, szépen fogalmazva, elküldtem melegebb éghajlatra őket és feljelentettek. Tényleg sokat dolgoztam rajta, és iszonyatosan dühös vagyok. Nem tudom visszaszerezni az oldalam? Kérlek írjatok!

2014. febr. 1. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég durván szólhattál be nekik, ha emiatt letiltottak.

Ha úgy viszonyulsz az emberekhez, hogy elküldöd őket melegebb éghajlatra, akkor neked nem is való a közösségi oldal.

2014. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A facebook szabályzatában benne van, hogy tilos fenyegetőzni, dúrva, és sértő üzenetet küldeni, ahogy történt is, ha bejelentenek a profilod tiltásra kerül és többé nem tudod újra aktiválni. Azért írd le hogy tudtál e újat csinálni, vagy mi lett az üggyel.
2015. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!