Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ennek a filmnek/sorozatnak...

Mi ennek a filmnek/sorozatnak a címe? (lent link)

Figyelt kérdés

3:00 percnél van egy jelenet, amikor átváltozik a szemük.

http://www.youtube.com/watch?v=tnTM9jQ5vrE

A leírásban csak annyi van, hogy: various trailers.Keresgéltem ezek között, de nem találtam meg.

Nem tudná valaki megmondani, hogy mi a film címe? Vagy hogy melyik színész játszik benne?



2014. febr. 1. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig ott van leírva mi ez.

idézem

" This is a trailer for the incredible Young Adult book by Jennifer L Armentrout. This doesn't do the book justice at all so be sure to pick it up, amazing I tell you, amazing!


Clips are from 90210 and various trailers. Music is Smoke and Mirrors by The Audition.

Buy "Smoke and Mirrors" on"


Nagyjából annyi, hogy ez egy trailer Jennifer L Armentrout könyvéből aminek a címe: Obsidian

Klipekben látható pár trailer a 90210 sorozatból. A zene: Smoke and Mirrors

2014. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"Clips are from 90210 and various trailers." Nem azért, de én ezt a mondatot úgy fordítanám inkább, hogy: Klippek a 90210-ből és a various (azt hiszem azt jelenti,hogy különféle) előzetesekből.:) A 90210-be pedig biztos,hogy nincs,mert az nem ilyen sorozat. De azért köszi. :D
2014. febr. 1. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig rosszul tudod.. Van olyan sorozat,hogy 90210..Még fel is újították. (nekem a régi jobban tetszik..)

lásd:

régi

[link]

felújított

[link]

2014. febr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, és én írtam, hogy az előzetes csak egy könyv előzetese.. (nem film, nem sorozat) csak pár részlet van a sorozatból..
2014. febr. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy nincs ilyen sorozat, hanem azt, hogy a sorozatba nincs ilyen jelenet. Mert a 90210-es sorozat (legyen régi vagy új) tinik átlagos életéről szól. És ez a videó csak egy fan videó egy könyvről.90210 sorozat a videó 90%-át kiteszi. Még van benne Transormers, Percy Jackson és az Olimposziak, stb. De azt nem tudom,hogy a 3.percnél milyen film/sorozat van.
2014. febr. 2. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!