Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ugye nem gond hogyha...

Az ugye nem gond hogyha yaoi-t nézek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos a kategóriát illetöen (fiú szerelem, meleg szerelem ,)

Így mindenki érti remélem.


2014. febr. 1. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem aztán abszolútnem, mondhatnám tökmindegy. Arról nem is beszélve, hogy nem tudom, fiú vagy vagy lány.
2014. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy ez ugye Nem a homoszexualitás elsö jel (mert akkor lekell szoknom)

15/f

2014. febr. 2. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, miért nem ezzel kezdted. Figyelj, ha tetszik, tetszik. Ha ez a homárság első jele, akkor pedig ezzel kell együtt élned. Ha homár vagy, nem fog megváltozni csak azért, mert leállsz ennek a nézésével. Szóval én még most sem tartom gáznak. Egyébként nem is hallottam előtte erről a sorozatról, szóval nem tudom, hogy a homokosság első jele-e ha az ember szereti.
2014. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha valóban meleg vagy, akkor nincs ezzel semmi gond, szerintem jobb, ha most jössz rá, nem 20 év múlva, feleség és gyerekek mellett. Mert az ciki lenne. De ha eddig csak lányok érdekeltek, akkor lehet, hogy változtatni fog valamit, pl bisex leszel. Mondom, lehet.

Saját példám is van.kb 1 éve nézek yaoit /lány vagyok/ és azóta egyre inkább érdekelnek a csajok. Szal leszbi lettem. Valszeg beleivódott az agyamba, hogy pasi csak pasival. Nemtom. Viszont a melegek akkor is aranyosak, a csajok pedig szexik:D

Na persze nem azt mondom, hogy meleg leszel tőle, de szerintem kell hogy legyen valami kis hajlamocska, ha egyszer tetszik. Egy full heteró férfinak mégis mi örömöt jelentene az, hogy két pasi nyalja-falja egymást?

2014. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem azt mondom hogy a nyalja falja egymás yaoira gondoltam hanem csak a tényleg nagyon enyhe jó történetü meg azért remélem nem mert NEM kedvelem a meleg férfiakat inkább elvagyok a meleg lányokkal ;) :D :)

csak kicsit megíjedtem

2014. febr. 27. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
hátöö.énis szeretem csak én lányvagyok.fiúval még nem találkoztam aki szerette volna.:D:$.14/yaoista:3.
2014. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ne értsétek félre 40 animéböl ugy jó hogyha 1 yaoi csak mégis hogyha jó a története akkor szívesen nézem
2014. márc. 22. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!