Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bak férfi rák aszcendenssel...

Bak férfi rák aszcendenssel milyen? Esetleg van valami jó tanácsotok hozzá?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
De szeretnék én is egy olyat.....
2009. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pasit vagy útmutatót? :)))
2009. dec. 8. 17:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Pasit,sok jót hallottam a bak pasikról:)

Unokatesómnak bak párja van,nagyon intelligens,udvarias,megbízható,lehet rá alapozni:)

Egyébként azt mondják a bakok ridegek és távolságtartók,de hát arra vagyunk mi,hogy felolvasszuk őket:)))))))))

Alakulgat a dolog vagy már együtt vagytok?

2009. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Együtt is vagyunk, meg ismerkedünk is. Rideg, hideg, távolságtartó, de nagyon nagyon szeretnivaló, türelmes, nyugodt.
2009. dec. 8. 17:50
 5/10 anonim ***** válasza:

De jó neked.........................................

Anno nekem is majdnem összejött egy bak sráccal.....azóta is bánom,hogy nem.........

Amúgy nem tudom,hány évesek vagytok,de fiatalabb korukban jellemző rájuk a félénkség,nem nagyon mernek kezdeményezni,de mindegy nálatok ez már megvolt.Szeresd nagyon,bizonyítsd be neki ,hogy megérdemled a bizalmát.Eléggé lassan nyílik meg,de megéri kivárni,ja és hűséges típus is.

De mázlista vagy:)

2009. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:)

Lehet, hogy most fogom elszúrni az egészet. Eddig volt türelmem, de úgy érzem, hogy én ennél többre vágyok. Úgyhogy megpróbálom neki elmondani ezt, és döntés elé fogom állítani, hogy vagy meg tudja adni nekem, vagy ...

Igazából már jó ideje próbálkozok elmondani neki, hogy mit érzek, de ha meghallom hogy hív, remeg kezem lábam, ha meg vele vagyok, egy szó sem jön ki a torkomon.

2009. dec. 8. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan beszélj vele,ha elveszted a bizalmát nehéz lesz elérni,hogy újra bízzon benned....

Egyébként nagyon lassan halad mindenben,nemcsak szerelem terén,"lassan,de biztosan" alapon él.

2009. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ezzel veszteném el a bizalmát. Tudja, hogy mit érzek, sokszor mondtam már neki, hogy ne játsszon az érzéseimmel.

De úgy érzem, fontos, hogy tudja, hogy én mit szeretnék, amellett, hogy azt is tudnia kell, hogy nem akarom magamhoz láncolni. De ez a lassú víz... nekem nagyon lassú.

2009. dec. 8. 18:25
 9/10 anonim ***** válasza:
bak pasi vagyok :D vagy mi. nemtudom miaz az aszcendens de a rák lányokat nagyon kedvelem!
2009. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is bak fiú vagyok és tényleg félénk, kezdeményezni sem merek, ezért magányos vagyok, pedig de jó lenne egy kedves, aranyos, megértő lányt találni
2010. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!