Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lesz jó egy tumblr?

Mitől lesz jó egy tumblr?

Figyelt kérdés

ilyen kommenteket olvastam, hogy nem izgalmas, vagy nincs mondandója...

mitől lesz izgalmas, vagy mi lehet egy.ilyesminek mondandója stb...?



2014. febr. 2. 14:15
 1/8 anonim válasza:

Többnyire attól ha a saját véleményed, érzéseidet fejezed ki a blogodon.


Mondjuk én személy szerint ezt furcsának tartom: "nincs mondanivalója"


Az én blogom sem ez a 'SUICIDE' típusú oldal ami most nagyon menő.

Szerintem minden egyes képnek van mondanivalója. Azáltal amilyen érzéseket vált ki belőled egy kép.

2014. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon béna vagyok az ilyesmihez... Mi az SUICIBE
2014. febr. 3. 14:11
 3/8 A kérdező kommentje:
??
2014. febr. 3. 14:11
 4/8 anonim válasza:
suicide > én itt arra gondolok, hogy az ilyen blogokon leginkább az idézetek, képek ezeket sugallják: depresszió, szorongás, öncsonkítás, vagdosás, szomorúság, reménytelenség stb.
2014. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja! Értem. Nos, én se csípem az ilyen képeket, mert szerintem, ha egy embernek ekkora bánata van, hogy ilyen képekre gondol, akkor ne a neten lógjon :D
2014. febr. 4. 06:52
 6/8 anonim ***** válasza:
attól, hogy egyedi :) de sajnos az enyém nem nagyon, olyan ami tetszik kép azt kiteszem, elősször is mindig gondolj arra hogy magadnak csinálod a blogot :) amúgy linkeld kiváncsi vagyok rá :)
2014. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szja! Én nekem nincs tumblr-m de majd szeretnék regisztrálni! :) annak viszont örülnék ha ti is linkelnétek a tieteket! :)
2014. febr. 5. 06:48
 8/8 anonim válasza:

Szerintem attól lesz jó, ha saját magát sugallja az embernek a blogja, és nem azt ami a tinilányoknál éppen a divat, tehát a semmit mondó tömeg idézetek,képek,érzések(!!!!!),zenék. Mindenkinek mástól tetszik egy blog, de az nagyon szép amikor valaki a saját gondolatait biggyeszti a blogjára, és a saját érdeklődési körének megfelelően reblogolja a képeket.

B-)

2014. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!