Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feszt ideges vagyok és nem is...

Joy111 kérdése:

Feszt ideges vagyok és nem is tudom mi az oka Mindig gyengének érzem magamat miért lehet? ÉS olyan is van el olvasok egy betegség tüneteit azt hiszem én is olyab beteg vagyok ez miért van?

Figyelt kérdés

Soha nem volt ilyen régen!! Emberek között nagyon rossz.

A hasam remeg a fejem is enyhén mindenem nem tudok egy helyben lenni..


2014. febr. 2. 19:40
 1/5 titán1234 ***** válasza:
nem nagyon tudok segíteni :/ de nekem is volt egy pont ilyen időszakom amikor néztem pl dr.haust és féltem hogy nekem is az a bajom :D Emberek közt nem éreztem jól magam de aztán elmúlt egyébként akkor önbizalom hiányos voltam
2014. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem hát igen nem is értem nem vagyok az átlag sőt ..

Mindig is volt egóm de most ..nem akarok semmi gyógyszert ilyesmit szedni.Meg akarom oldani de mégis hogyan??!! Hangulat változásom is van gondolom depreszio

2014. febr. 2. 19:50
 3/5 titán1234 ***** válasza:
szerelmes vagy? én úgy találtam meg a "lelki egyensúlyt", hogy akik engem bántottak valaha is elfelejtettem és ujra elkezdtem barátkozni stb... :)
2014. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen az vagyok! Szét mentünk de most újra kezdtük úgy mond.

De nem vagyunk együtt még a távolság miatt. Meg jelenleg van párja és gyereket várnak de azt írja hogy velem lesz sokat szenvedtem miatta de nem tudom el engedni úgy érzem vele lehetek csak boldog

2014. febr. 2. 20:05
 5/5 titán1234 ***** válasza:
akkor itt a probléma
2014. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!