Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nehéz bejutni (4-5 évfolyamoso...

Nehéz bejutni (4-5 évfolyamosoknak a jelenlegi 8. osztályosoknak) a Szerb Antal Gimnáziunba?

Figyelt kérdés
7. osztályos vagyok és már kéne gondolkozni milyen iskolába menjek. átlagosan 4-es tanuló vagyok a (matek kicsit nehezen megy de végül félévkor 4-es lettem.) tetszik nekem ez az iskola.

2014. febr. 3. 20:29
 1/3 anonim válasza:
A Szerb Antalba sokan jelentkeznek így az iskola sok diákból tud válogatni, keresett iskola. Szóval igen nehéz bekerülni. Én tavaly felvételiztem és a Szerb volt első helyen, de sajnos nem vettek fel :( Erős suli :)
2014. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen ed sajnalom h nem vettek fel :)
2014. febr. 5. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha teheted, a nemetre jelentkezz, mert oda kevesebben mennek. Engem most 82 pontos kozpontival es 46 hozott ponttal a nemet 4 evesre lazan felvettek, annyi a titka az egesznek, hogy jol kell megirni a kozpontit. Sok sikert jovore! :)

14/L

2014. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!