Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a horgászengedélyem nem...

Pusisz kérdése:

Ha a horgászengedélyem nem újítom meg, elvesztem?

Figyelt kérdés
Ha erre az évre nem váltom ki az állami jegyet, mert csak "maszek" vízre tervezek menni, ahol nem kell, akkor köv. évben újra kell vizsgáznom? Régen úgy volt, hogy június 30.-ig ki kellett váltani az engedélyt, különben olyan mintha sose lett volna. Most állítólag már szám.gépes rendszerben van az egész adatbázis országosan...

2014. febr. 4. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell újra vizsgáznod. Jövőre simán kiválthatod, ha akarod
2014. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eu tuti? Mert régen Júliusig volt idő kiváltani az újat... 2008-ban ez nem sikerült és nem kaptam 2009-ben engedélyt, csak ha levizsgáztam újból... Most, hogy központi szám.tech rendszerben vannak az adatok => ezért változott?
2014. febr. 5. 06:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom te melyik egyesületnél vagy és hol horgászol, én a ráckevei-Dunán értékesíttetem engedélyeket, de sosem volt olyan, hogy újra kellett vizsgázni, ha valakinek volt valaha horgászengedélye, akkor az több év kihagyás után is kaphatott újra, ha befizette.

Szerintem ha ott másként volt, akkor inkább kérdezz rá a horgásze-gyesületednél, hogy mi a szabály.

2014. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... Bemegyek az egyesülethez, csak nehéz összehozni, mert csak a hónap első hétfőjén vannak ott és ha éppen nem érek rá kicsit megnehezíti. :)
2014. febr. 6. 06:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Levizsgáztam ezelőtt 11 éve majd egészen eddig nem váltottam ki. Besétáltam a régi papírjaimmal és minden gond nélkül kiadták az engedélyt.
2014. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!