Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon dagi vagyok, mit...

Nagyon dagi vagyok, mit csináljak? Mindig van hasam, és nem tudom leadni akármit teszek ellene!

Figyelt kérdés
lány vagyok, 163 cm és 55 kg. szerintem ez sok,de em tudok fogyni pedig már kevesebbet eszem,táncolok,igyekszem sportolni és vacsizni se soktam. van hasam,már nem akkora mint régen de nem tudom leadni és zavar. mit csináljak? segítsetek!! 13/L

2014. febr. 4. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Aerobikkozz!
2014. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktam otthon tornázni, meg xbox kinecken napi 2-3 órát vagy akár többet zumbázk, futok, táncolok, sportolok( tudom hogy ez annyit nem számít)
2014. febr. 5. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Meglesz annak az eredménye nyugi!
2014. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nem az a lényeg hogy kevesebbet egyél, és ne vacsorázz... Hanem hogy figyelj hogy MIT eszel! Hidd el én 168/58 kg vagyok, most kezdtem el diétázni, és csak annyi hogy odafigyelek mit eszem. Nézz utána pl itt [link] vannak jó tippek, emellett pedig sportolj, találj ki egy rendszeres edzéstervek, pl hasprések, azzal sokat formálhatsz ;) sok sikert hozzá:)
2014. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 évesen még nem kellene ezen rágódnod. Sportolj, fuss, ússz, szóval mozogj.
2014. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!