Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell tippmixelni?

Hogy kell tippmixelni?

Figyelt kérdés
Sok haverom mixel de nem akarják elmondani hogy kell. Hogyan kell kérni szelvényt, hogyan kell kitölteni, hogy kell feladni, ha esetleg nyerek hogy kell beválltani?...stb valaki legyen szíves magyarázza le nekem részletesen

2014. febr. 4. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvass ! És NYERJ ! SOK SZERENCSÉT !

[link]

2014. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kitöltés a fent linkelt honlapon.

Kérni nem kell, bemész a lottózóba, elveszel egyet az asztalról, kitöltöd, odaadod a kedves pult mögött levő embernek, ha nyersz akkor szintén lottózóba beviszed és odaadod a fent említettnek (200 ezer felett utalják, de ha így kérdezed ez még nem aktuális neked).

2014. febr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 darkdamon666 válasza:

Az első komihoz annyit hogy ez nem szerencse kérdése !


A kérdésedre a választ természetesen a linken megtalálod mivel kező vagy érdemes 200-300as téten kezedeni a játékot. Mindig nézz utána a nevesebb csapatok bajnokságainak és a kisebbeknek is . Neten sok fórum és oldal foglalkozik ezekkel nekem számos kedvencem van.

soha ne rakj meg olyan meccseket amiknek kicsi az odds-a annélkül hogy nem nézel utána. Mert rengeteg olyan eset van hogy megteszek pl.: 1.56 Chelsea 6.03 Evertont ( egy régebbi példám én az evertonra tettem mert utánanéztem és tudtam hogy nyerni fog 200ért +más meccsekkel nyertem 123,456ot)ennél a fogadásnál mindenki a Chelseara tenne szerintem de rögtön nem szabad ezt be "X" elni. Nagyon sok függ az utána olvasásnak. Sport újságok netes weblapok ezek sokat segítenek.

2014. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!