Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy ragadjam vissza a helyem?

Hogy ragadjam vissza a helyem?

Figyelt kérdés
Jött az osztályba egy új tanuló, és a padsorban ahol ülök, már nem volt hely, és engem kitorlaszoltak szépen kedvesen, had üljön oda az az új emberke... Hogy üljek vissza? Már csak elől van hely, oda nem akarok ülni mert gáz..
2014. febr. 6. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Verd el alazd le logasd ki a pince ablakan kosd porazra setaltasd takaritasd ki velle a toalettet dobd a ruhadarabjait ki a hora! Vagy szepen megkered,hogy farodjon elore mert akkor neked ez volt a helyed!
2014. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a velem egy sorban ülők megkedvelték, és lázadnának ellenem .
2014. febr. 6. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:

figyi! én mindig az első sorba ültem, mert:


1 ha érdekelt a téma jobban tudtam figyelni

2 dolgozatnál (zh-nál) a tanár az első sort egyszerűen nem figyeli, csak a mögötte ülőket (emberi gyarlóság) így könnyebb puskázni is ...


szóval miért nem jó neked az első?

2014. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor az elso megoldas de vigyazz tobben csinaljatok igy nemcsak Te viszed el a balhet!
2014. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2. Azért nem jó az első sorban, mert ott nem ül senki.. És tök megalázó egyedül ülni egy egész sorban!
2014. febr. 6. 14:25
 6/6 anonim ***** válasza:
túrj ki valaki mást...
2014. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!