Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a leghasz...

Szerintetek mi lenne a leghasznosabb fegyver zombiapokalipszis esetén?

Figyelt kérdés
Haverokkal azon kezdtünk vitatkozni hogy zombiapokalipszis esetén mi lenne a leghasznosabb fegyver. 2 óra vita után arra jutottunk hogy az íj a legjobb. Ütésre lövésre egyaránt jó és a töltény is végtelen ha nem törik ketté a nyíl, könnyű sok helyet nem foglal és vadászni is tökéletesen lehet vele.
2014. febr. 8. 18:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
59%

Az íjban miért végtelen a lőszer? XD

Egy lőfegyverben is lehet ennyi erővel végtelen lőszer...

Ráadásul sokkal erősebbek.

Én ezeket vinném:

-RPG7V2

-AK-47

-M82 Barrett

-P90

-SCAR-H

-ACR

-G18

-M18 Claymore

-SPAS-12

-M60

-M61 Vulcan

-gránátok

És persze egy AH-64 Apache.

2014. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Oké ez tökéletes mint búvóhely meg guruló erőd,de én fegyverre gondoltam
2014. febr. 8. 21:47
 13/31 A kérdező kommentje:
Azért végtelen a lőszer mert kiveszed a zombiból és ha nem törik el akkor újra felhasználható és oké hogy vagy 20 fegyvert viszel magaddal de nem birod el.Meg megint mondom , lőszer fogyóban van
2014. febr. 8. 21:49
 14/31 anonim ***** válasza:
De az újrahasználható lőszerrel az a gond, hogy a kihúzott nyíl tele lesz bacikkal, amikkel elkaphatod a fertőzést. Én legalábbis nem húznám ki.
2014. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Igazad van de még mindig jobb mint ha nem lenne semmid. Ez már másik kérdés hogy ezt hogy oldod meg de, még mindig jobb mint a fogyó töltény. De akkor vegyük úgy hogy a fertőzés csak harapással (nyállal) terjed
2014. febr. 9. 09:15
 16/31 anonim ***** válasza:

Én még így se húznám ki a nyilat a zombiból. Helyette inkább valami közeli műhelyből beszereznék szerszámokat, hogy tudjak csinálni magamnak. A város melletti legközelebbi erdőbe néha kimennék fát vágni, aztán gyártanék nyilakat. És akkor a lőszer tényleg kifogyhatatlan.


Vagy másik alternatíva:

A guruló erőd oldalára baltákat szerelni, amik bentről mozgathatóak, mint az evezők a gályákon. És abba nem kell töltény egyáltalán. Persze jó ha van íj is, mert néha ki kell menni az erődből kajáért, meg ilyenek, és akkor is meg kell védenem magamat.

2014. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Csakhogy a nyilakhoz nem csak fa kell, hanem fém is.
2014. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nos, erre nem gondoltam. Akkor gyenge minőségű cucc lesz, a vége kihegyezett fa lesz. Nem tudom az mennyire hatékony, de ha elég nagy erővel megy neki a zombinak, akkor csak jó valamire. :D
2014. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Háát, viszont nem lesz kiegyensúlyozva, így csak közelharcra jó.
2014. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Még mindig jobb mint a golyó ,amit nem szedhetsz ki zombiból és (20x-ra mondom) fogyóban van.Találni meg nem fogsz mert már rég szétkapta az egész várost a többi túlélő és ez még mindig hasznosabb.Golyót kovácsolni fegyverbe nem tudsz de nyilat viszont igen egy rönk kell hozzá meg egy éles kő és egy kis idő. A hegyére meg vagy raksz valami rozsdás fémet ami összeguberálsz vagy csak simán kihegyezed a fa végét
2014. febr. 9. 13:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!