Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a leghasz...

Szerintetek mi lenne a leghasznosabb fegyver zombiapokalipszis esetén?

Figyelt kérdés
Haverokkal azon kezdtünk vitatkozni hogy zombiapokalipszis esetén mi lenne a leghasznosabb fegyver. 2 óra vita után arra jutottunk hogy az íj a legjobb. Ütésre lövésre egyaránt jó és a töltény is végtelen ha nem törik ketté a nyíl, könnyű sok helyet nem foglal és vadászni is tökéletesen lehet vele.
2014. febr. 8. 18:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
És ha nem tudsz vele lőni? Azért akinek a kezében még sohasem volt íj, azt azért megnézném mire menne vele. Szerintem valami fegyverrel egyszerűbb lőni és célozni.Vagy nem?
2014. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Zombiapokalipszis esetén honnan szerzel töltényt? Oké,van pisztolyod meg benne 1 tár.Abból a ttöltény fogyó és nem vihetsz magaddal 50 tárat. És az íjat úgy gondoltuk hogy azért értő kezekben van.
2014. febr. 8. 18:54
 3/31 anonim válasza:
Ha már ír,akkor számszeríj. Nem tudom,hogy egy sima íj leterítene-e egy zombit.
2014. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem, miután fejbe lőtted a nyíllal a zombit, utána kiveszed belőle a nyilat és újból azzal lősz. És ha egyszerre sokan jönnek?
2014. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem egy kis vidámparki tombolán nyert színes cuccra gondoltunk hanem ami el is bánna egy zombival.
2014. febr. 8. 19:02
 6/31 A kérdező kommentje:
Ha egyszerre sokan jönnek akkor elmenekülsz. Pisztollyal vagy valami nagyobb fegyverrel sem bírsz több zombival. Egy minigunt meg nem tudsz magaddal cipelni. De úgy mondom hogy nem arra gondolok hogy melyikkel tudsz nagyobb pusztitást létre hozni hanem a praktikusság. A pisztoly vagy golyóval működő fegyverek nehezek a töltény fogyó és még hangos is . 50 tárat meg nem tudsz magaddal vinni. Az nyilat meg kiveszed a zombibol. Az íj jó vadászatra, önvédelemre és könnyű is .
2014. febr. 8. 19:07
 7/31 anonim ***** válasza:
Jó elismerem, ezt logikusan levezettétek. :)
2014. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszi, de aki esetleg tudni jobbat ennél az irja ide és reagálunk rá valamit , aki meg komolyabb vitát szeretne irján privátba
2014. febr. 8. 19:11
 9/31 anonim ***** válasza:

Na várjál! Oké, kiveszed a nyilat a leterített zombiból. De az véres, meg miegyéb. Attól elkaphatod a fertőzést. Vagy nem?


Amúgy szerintem kell acélból kovácsolni egy guruló erődöt, ami max pár száz kiló, így nem feltétlen kell bele benzin, hanem izomerővel is hajtható. Abba pedig lőrések, és oda íjak, meg nyilak. Tehát majdnem mint egy tank, csak középkori technológiával.

2014. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem kovácsolást akartam mondani. A szó amit kerestem a hegesztés volt.


És oda akartam kilyukadni, hogy a menedékben ülve egy nagyobb haderővel is elbánhatsz, mert max a falakat tudják döngetni a zombik. Illetve ha elég nagyra csinálod a cuccot, akkor raktározhatsz benne kaját, vizet, és neadjisten ha mégis beszerzel egy lőfegyvert, akkor töltényt.

2014. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!