Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SZIE - HR szak! Tapasztalatok?...

SZIE - HR szak! Tapasztalatok? Sürgős volna!

Figyelt kérdés

Tudna valaki egy pontosabb képet adni arról, hogy miket kell tanulni konkrétan, mik az elvárások, milyenek a tankönyvek, tanárok, a vizsgák?


Esetleg a BGF-hez képest mik az előnyei?


A nappalin délután hányig kell átlagban bent lenni, illetve heti hány napot?


És a matek... Mennyire kemény?


A héten kell jelentkezni, és most eléggé elbizonytalanodtam.


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 9. 15:39
 1/2 anonim válasza:
Szia :) Én ide járok kereskedelem és marketing szakra. Nagyon szeretem! A GTK-n csak csütörtökig van tanítás és mi legkésőbb 3-kor végzünk, de van, hogy előbb is. Az előadásokra ált. nem kötelező bejárni, de a szemináriumokra igen. A matekot meg lehet csinálni ha bejársz órákra és gyakorolsz otthon. Matek az első két félévben van, de több tárgy is matekos a későbbiekben. A jegyzeteket a tanárok írják akik tanítani is fogják az adott tárgyat. A vizsgákra készülni kell és semmi gond nem lesz, a tanárok segítenek, hogy jól sikerüljön.
2014. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2014. ápr. 28. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!