Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Észreveheti a tanár, ha nem...

Észreveheti a tanár, ha nem én, hanem az ikertesóm írja meg helyettem a francia TZ-t?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy hiányoztam síelés miatt 2 hetet és franciából TZ-t írunk, amire nem tudok semmit, de van egy ikertesóm (egypetéjű ikrek vagyunk és nem lehet köztünk különbséget tenni, mert a hangunk és a kinézetünk is full ugyanolyan). Szerintetek kivitelezhető lenne, hogy helyettem megírja? Ha a tanárban esetleg gyanú ébredne, hogy nem én vagyok, de odaadom neki a személyi igazolványom, akkor alá tudja támasztani hamisan, hogy ő én? (Mert ez hetedik órában van, és aznap neki csak 4 órája van, mert másik suliba jár, ráadásul nekem a 6. óra lyukas tehát még az "embercserét" is meg tudjuk oldani) De ez az egész hiányzásos dolog, hogy megy? Hogyan győződik meg arról a tanár, hogy az, aki bejött, az tényleg a tanuló, mondjuk egy ilyen esetben?

2014. febr. 10. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb tanár fel sem tételezné, hogy valaki ilyen aljas trükkre vetemedjen, így fel sem fog neki tűnni a csalás.

Ha viszont sejtése lenne arról, hogy ilyen terved van, akkor könnyedén kitudja szűrni, hogy te vagy az ikertesód van ott. Mert hiába néztek ki mint két tojás egyformán a személyiségetek nem egyforma. Elég pár olyan kérdés amire te tudhatod a választ de az ikertesód nem, és le is buktatok. De ez csak akkor lehetne, ha a tanár sejtené a cserét.

Egyébként nekem is van ikertesóm, mi is hasonlítunk egymásra. Még a hangunk is. Mégis a matek tanárom valahogy kiszúrta rögtön, hogy kivel beszél. Bár mi nem csaltunk, csak egyszer véletlenül a tesómmal találkozott, és a második kérdés után rájött nem velem beszél..

2014. febr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha gyanúsnak találja, elég lesz behívnia pár tanárt vagy osztálytársat, néhány gyors kérdés után kiderül, hogy nem az, akinek mondja magát.


És akkor jön a jegyzőkönyv, rendőrség, feljelentés, stb., hiszen bűncselekményt követtetek el.

2014. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Mit kell ezen ennyit parázni? Csináljátok meg és kész, jó ötlet.
2014. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

:DDD


Hát mindenesetre érdekes ötlet, ha megtettétek értesítsetek már itt róla, hogy hogy sikerült :D

Kíváncsi vagyok :D

2014. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon más az ikertesód viselkedése, stílusa, akkor azért necces lehet a dolog. Plusz, ő gondolom nem ismeri az egész osztályodat, tanáraidat, szóval akadhatnak ebből gondok. Például valaki elkezd "veled" (vagyis igazából vele) beszélgetni, és kiderül, hogy ő még csak nem is ismeri az illetőt... azért ez elég gáz, lássuk be.
2014. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!