Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen árban mozog egy Hollóhá...

Milyen árban mozog egy Hollóházi étkészlet szett 180 éves?

Figyelt kérdés
Most örököltem,sorszámozott,180éves 6 kistányér (1 db törött megragasztott a többi ép,6 mély 6 lapos és egy tálaló tányér..Kalocsai mintás szélű.
2014. febr. 10. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Amenyiert el tudod adni! Annyit er!
2014. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Úgy látom rám talált egy unatkozó netező:-)

Nem is gondoltam volna!!!!

Ezzel most előrébb vagyok...

Továbbra is várom az értelmes válaszolókat aki esetleg konyít ezekhez a dolgokhoz..

Egyébként el fogom vinni felbecsültetni,és lehet helyben be is veszik,,csak kíváncsiságból érdekel..

:-)

:-)

2014. febr. 10. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem untatkozok bocsánat kérdező! Saját történet hogyan jutott hozzám a kedvenc tányérom (falon lóg)!


Volt egy csávó ki K. Mo-i volt felbecsültette a tányérát amire ottani mukso azt mondta 40 ezerért beveszi gondolt egyet a csávó feladta a most nem irom oldalra én rátaláltam ár nélkül volt megkérdeztem a becsüs ismerösöm szerinte mennyit ér kép alapján 60 ezret mondott irtam a csávónak,hogy érdekel a cucc felhívtam elmentönk oda messze persze becsüs ismerőssel megvettem 55 ért és nyert a pali 15-öt a becsüs lány azt mondta legalább 80 ezret ért a tányér ! Nem szabad gyorsan meggondolatlanul cselekedni ! Mivel láttam már ilyet én 60-ra tippelek ! De nincs becsüs papirom se kép!

2014. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Így már más....

Én is beszéltem 2 becsüssel,de nem tudom mikor jutok el hozzájuk..

Csak lányomék esküvője is lesz,és szeretnék belőle nekik még egy kis pénzt csinálni:-)

Köszönöm!

2014. febr. 10. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!