Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyit érhet most a Zsolnay...

Mennyit érhet most a Zsolnay étkészletünk? Darabárak is érdekelnek, el szeretnénk adni.

Figyelt kérdés

Teljesen használatlan 'Zsolnay 2004 tavasz':

1 levesestál + fedővel, 2 tortatálaló, 4 nagy salátástál, 1 kicsi salátástál, 2 nagy tányér, 18 kompótos, 6 csemege (”sütis”) tányér, sószóró + borsszóró + fogpiszkálótartó + pirospaprikaszóró, 6 kávéscsésze + alátét + 1 tejszínkiöntő (= ”mártáscsésze” ?) + cukortartó, bonbonier, kávékiöntő, 6 kistányér, 1 sültes nagy tál, 1 hosszú szögletes süteményes tálaló, 6 mély + 6 lapos tányér



2012. júl. 24. 15:27
 1/6 Tinker Bell ***** válasza:

Hívd fel a kereskedelmi osztályukat és megmondják. Amennyiben valóban eredeti, mindegyiknek az alján van egy szám, általában beleégetve. Azt kell beolvasnod és megmondják az árát. Viszont nagyon nem jársz jól, ha valamiféle antikváriumnak akarod eladni, mert én is jártam úgy, hogy kipakoltam a kb. 500.000 forint értékű porcelánomat az üzletkötő elé és azt mondta, hogy az egészért ad 20.000(!!!!)forintot. Mondtam neki, hogy akkor inkább saját kezűleg töröm össze mindegyiket...

Aztán végül is úgy döntöttem, hogy nem adom el egyik darabot sem, így megvan még mind egytől egyig.


[link]

2012. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Hamarosan fel is keressük őket, remélem sikerrel járunk majd... (amúgy mi úgy saccoltuk h a miénk is kb. ugyanannyiba kerülhet, de mi akár harmadáért vagy negyedéért is odaadnánk, csak legyen belőle egy kis haszon, mert most csak áll :( ).
2012. júl. 25. 20:55
 3/6 Tinker Bell ***** válasza:
Szerintem nagyon meg fogod bánni, ha eladod, pláne, ha sokkal kevesebbért, mint amit ér. Kérdezzétek meg azt is, hogy hol lehetne a leghatékonyabban eladni, hátha segítenek.
2012. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rajta vagyunk. ;)
2012. aug. 21. 11:31
 5/6 A kérdező kommentje:

Időközben sikerült képeket csinálni. Itt vannak, akit érdekelne:


*****


Nem csak vevők érdekelnek, hanem azok is, akik az árával kapcsolatban tudnának konkrétumokat mondani (hogy pontosan ez most mennyit érhet). Köszönöm!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 21. 14:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Időközben sikerült mindet eladni egy ismerősünknek, úgyhogy már elintéződött. Köszönöm!
2013. jan. 6. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!