Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sokan nem a...

Miért van az hogy sokan nem a magyar PlayStation Network-öt használják hanem külföldi accountot hoznak létre (pl. : USA) és azt használják?

Figyelt kérdés
A magyar PlayStation Network + Store ennyire szar lenne? A külföldi account-nak mi az előnye? és ha én is szeretnék egy ilyet akkor csak simán megadom hogy USA-ban élek és kész? Az nem lesz feltűnő hogy Magyarországról használom a gépet? és ha ezt megtettem akkor ezután magyar vagy angol PS Plus kódot vegyek?

2014. febr. 10. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hamarabb kerülnek fel játékok, általában olcsóbbak is. Többször vannak akciók... Nekem is USA van. Ja és én sehogy nem tudtam magyart fizetni, mert a bankkártyámat nem fogadta el, prepaid kártyát sehol nem tudtam venni. Az ügyfélszolgálat meg soha semmiben nem tud segíteni.

Ha USA accountot csinálsz akkor kell egy USA címet megadni és kész. Googlezol egyet. Ezután USA kódot kell venned. Neten sok helyen lehet venni paypallal vagy bankkártyával.

2014. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!