Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vírusos a gépem és a vírust...

Vírusos a gépem és a vírust nem tudom eltávolítani?

Figyelt kérdés

Van vírus irtóm meg minden de ha meg probálom eltávolítani akkor egy fekete ablak össze vissza ugrál nagyon rossz és félek hogy majd megint előjön és a szüleim meglátják azt irja hogy a gépemhez hozzá férhetnek és eléggé félek így történt:letöltöttem egy programot kiírta hogy vírusos mindenki mondta hogy nem ezért mindent ami észleli hogy vírus kikapcsoltam aztán nem indult el ezért vissza kapcsoltam őket vírust észleltek ezér törölni probáltam de össze vissza ugrál akkor egy fekete ablak lécci segitsetek!


Még több információ a vírusról:Riasztási szint:súlyos

név:Backdoor:Win32/Fynloski.a


Kategória:Hátsó kapu


Ajánlott művelet:Azonnal távolítsa el ezt a szoftvert


Elemek:file:C:/Users/Felhasználó/Downloads/Updater v6.rar.


Most veszem észre van egy ugyanilyen csak más a neve...help.



2014. febr. 11. 16:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ha felismerte (jelzett és Riasztott! de Te még is telepítettél... kikapcsoltad a Vírusvédelmet?)

akkor már nem fogja tudni teljesen eltávolítani!

de már sztem, mind1!


... ha még a leállítás után egyáltalán újra eltudják indítani!

jobb, ha újratelepítik ezt a gépet.

2014. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

C:/Users/Felhasználó/Downloads/Updater v6.rar

kijelölöd! (EGY bal egér kattal)

majd nyomsz egy Shift+Delete billentyű kombinációt!

"Biztos hogy törli a következőt?"

Igen-re katt!


és ha szerencséd van... nem fertőz tovább, ha nincs az összes ismerősödnek küld egy fertőzött e-mailt, ami által ha megnyitják az Ő gépük is fertőződik...

2014. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De figyeljetek nem lassu semmi nem történt MÉG csak terjed és írja hogy hova meg minden és már vagy 20-15 helyen is van.
2014. febr. 11. 17:46
 14/17 A kérdező kommentje:
Úgy kezdődött az egész hogy letöltötem egy tf2 tárgy hacket vírus irtót mindent kikapcsoltam mert mondták h nem vírusos és bumm!Nem indult el a "hack" megnéztem hogy kaptam-e vírust persze kaptam és így terjed minden hova olyan mint egy betegség vagyis mert pl:van 20 ember egyet meggyógyítok attol a többi még fertőzni fogja azokat akik még nem betegek és így tovább értitek?Remélem nem terjed nagyon hamar mert szerintem csak hólnap szólok
2014. febr. 11. 17:51
 15/17 A kérdező kommentje:
Ja és nem találom a vírusos fájlokat...
2014. febr. 11. 17:51
 16/17 A kérdező kommentje:

Elöbb néztem egy videót ami megmutatná hogy kell eltüntetni (nem segít persze)és ezt írta valaki:I downloaded AVG internet securiy but when i started the scan the virus crashed my system o_O i was like "what the fuck omg The virus is playing with me OMG" then i ran my pc in safe mode and i started the scan AND IT WORKED + healed some infected files :D


Szerintetek működne ha én is kiprobálnám amit ő írt?

2014. febr. 11. 18:46
 17/17 A kérdező kommentje:
Már jó a gépem.
2014. febr. 25. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!