Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vírusos a gépem és a vírust...

Vírusos a gépem és a vírust nem tudom eltávolítani?

Figyelt kérdés

Van vírus irtóm meg minden de ha meg probálom eltávolítani akkor egy fekete ablak össze vissza ugrál nagyon rossz és félek hogy majd megint előjön és a szüleim meglátják azt irja hogy a gépemhez hozzá férhetnek és eléggé félek így történt:letöltöttem egy programot kiírta hogy vírusos mindenki mondta hogy nem ezért mindent ami észleli hogy vírus kikapcsoltam aztán nem indult el ezért vissza kapcsoltam őket vírust észleltek ezér törölni probáltam de össze vissza ugrál akkor egy fekete ablak lécci segitsetek!


Még több információ a vírusról:Riasztási szint:súlyos

név:Backdoor:Win32/Fynloski.a


Kategória:Hátsó kapu


Ajánlott művelet:Azonnal távolítsa el ezt a szoftvert


Elemek:file:C:/Users/Felhasználó/Downloads/Updater v6.rar.


Most veszem észre van egy ugyanilyen csak más a neve...help.



2014. febr. 11. 16:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egyre több a vírus segitsetek!
2014. febr. 11. 16:54
 2/17 anonim ***** válasza:
El kell vigyed egy szakihoz. Nem nagy pénzért megcsinálja.
2014. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

azonnal kapcsoldki a gépet, és vidd el egy szám tech szaküzletbe, vagy hívj hozzá egy szám.technikust!

(ha nem akarod, hogy az összes alkalmazás használhatatlanná váljon, ill. nem akarsz végleges adatvesztést!)

2014. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ha a Malwarebites' Antimalware alkalmazás telepítve van, BONTSD az Internet kapcsolatot, majd CSÖKKENTETT módban indítva a Windowst, Futtass le vele egy TELJES rendszervizsgálatot! amit talál töröld!


[link]

2014. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Windows security van az jó?amúgy amiket mondtatok azok nem működnének max a felettem lévőé és mennyi idő ez a teljes vizsgálat dolog? mert nem akarom hogy a szüleim lássák.Mennyi napot lehet még halogatni?Előre köszönöm a válaszokat.
2014. febr. 11. 17:16
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja és az apám TALÁN megtudná csinálni de nem merek szólni mert egész nap veszekedés lenne ha tovább terjed pedig musály szólnom D:
2014. febr. 11. 17:18
 7/17 anonim ***** válasza:

mennyi ideig tart?

az függ a merevlemezen lévő adatmennyiség nagyságától, és a PC hardverkiépítésétől sebességétől!

pl. 300 GB mennyiségű adat átvizsgálásához kb. 1 óra szükségeltetik.

2014. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
188 a max most 50.2
2014. febr. 11. 17:24
 9/17 A kérdező kommentje:
1 napot várok megvárom hogy tovább terjed vagy nem de ha még több lesz akkor szólok apámnak.
2014. febr. 11. 17:24
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdés:windows security is jó a vírus irtáshoz?
2014. febr. 11. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!