Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Számzáras bőröndömet nem...

Számzáras bőröndömet nem tudom kinyitni, csak az egyik cipzár rész jön ki a zárból, a másik meg se mozdul, mit kell tenni velük?

Figyelt kérdés

Nem az a kínai bőrönd, hanem egy angol márka "elhúzós" oldalt becsatlakozós cipzárakkal.


Becsukni be tudtam, tegnap értem vele haza, és nem nyílik, bármit teszek. Kellene újraprogramozni a zárat, de nem használ, nincs rajta egy lyuk se, ami a régin volt, és bárhogy taszigálom, nem mozdul.

Nagy problémásan sikerült kiszednem a félig nyított bőröndömből a ruháimat, de még bőven lenne mit, és azért tönkretenni sem akarom, mert jó bőrönd, repülőn is mindig egyben marad és még sose tűnt el belőle semmi.

(Most nem repülésből érkeztünk haza.)

Ki tudja, mit kell ilyenkor tenni?


2014. febr. 11. 18:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!