Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Évet kell ismételnem. Nagyon...

Évet kell ismételnem. Nagyon gáz? ( Bővebben lent)

Figyelt kérdés
10.-es vagyok,16 éves és komoly lelki gondokkal küzdök,már jó ideje járok pszichológushoz,de azt mondja csak romlik állapotom és tovább küldött pszichiátriára. Azt mondták be kéne feküdnöm 3-4 hónapra,hogy rendbe jöhessek. De,ha befeküdnék ,annyi minden maradna ki,hogy évet kéne ismételnem,és újra járni 10.-et. Nagyon gáz? Sokat fog számítani később az a plusz egy év? Vagy inkább foglalkozzak most azzal,hogy jól legyek,és 10.-et újult erővel valahol máshol újrakezdjem? vagy próbáljam végig csinálni ezt az évet,és jövőre velük folytatni ,de akkor jövőre is folytatódik (ha megélem) ez a rosszullét , és így nem is élet? Később az életben lehet belőle hátrányom ,hogy évet kellet ismételni,vagy,hogy idősebb leszek mire végzek,és elkezdhetem saját életem?

2014. febr. 11. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz

első az egészség

és a jelen


gyógyszereket ne szedj, csak ha nagyon nagyon muszáj

2014. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy hátrányod származna belőle, később is tanulhatsz, ne aggódj ez miatt. Átmentem szakiskolába, és rájöttem mégis csak érettségizni kéne, de már csak évismétléssel vettek vissza, de elvégeztem, aztán továbbmentem.
2014. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm :))
2014. febr. 12. 03:21
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért kéne évet ismételned? Lehet külön tanárnál tanulni és év végén vizsgázni.
2014. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de nem érted,hogy be kell mennem 4 hónapra, és addig nem tudok külön tanárnál tanulni,míg bent vagyok,mire kijövök már nyár lesz :)
2014. febr. 12. 21:42
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Nyáron tanulsz és augusztusban záróvizsgázol. Problem solved


Amúgy magántanár se nagyon kell

2014. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de nem záróvizsgázhatok az összes tantárgyból te nagyon okos -.-
2014. febr. 12. 22:00
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

Nem lehet, hogy azért vannak lelki gondjaid, mert bunkó vagy az emberekkel?

Amúgy ki kell ábrándozítsalak, de lehet. Ilyenkor lehet igényelni egy tesztet, ami a fő (et) tantárgyakat foglalja össze, és ezt kell eredményesen megírni (10.utan már nem lehet ilyet írni, mert az már beleszámít az érettségibe)

2014. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy betudnám,hozni 3 hónap alatt azt amit ők 1 évig tanultak. Ráadásul nem 100%,hogy nyár elejére már kijöhetek :/ezért ebbe nem gondolkozom :) tehát arra kérnék szépen válaszokat amit kérdeztem :))Bocs,h előbb bunkóbban válaszoltam:)
2014. febr. 12. 22:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Rendben:)

1. Nem, egyáltalán nem gáz.

2. Nem, nem fog sokat számítani (egyetemen mindenki halaszt, külföldre utazik, stb.+ 4-10 éves képzések vannak általában, tehát előtte-1 év az semmi).

3. Első az egészség, úgyhogy most azzal foglalkozz.

4. Nem, biztosíthatlak, hogy soha nem lesz ebből károd. 1 év az tényleg semmi. Egyik ismerősömet tavaly felvették az egyetemre, ahova menni akart és (volt ilyen lehetősége) rögtön halasztott egy évet (nyelvtanulás, pihenés, stb.), tehát tényleg tökmindegy.

2014. febr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!