Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S.16 éves lány vagyok...

S. O. S.16 éves lány vagyok nagy korkülönbség férfi (40)? Bôvebben lent!

Figyelt kérdés
akibe nemtudom hogyan de beleszerettem az az osztályfônököm. 16 éves vagyok igen érett felfogású. 40 éves és szeretjük egymást. Mit tehetnék? sokat vagyok vele sulin kívül. én tudom hogy nem szabadna de megszerettük egymàst. úgy kétsègbe vagyok esve.. segítenétek? Bármi tippet meghallgatok köszönöm
2014. febr. 12. 00:59
 1/4 anonim válasza:
Mibe segíthetnénk? Szerintem undorító apád lehetne+még az osztályfőnököd is, de nem oktatni akarlak mert nem érdekel de 1 biztos semmi tisztesség nem szorult beléd kislány. Mégis mibe segíthetnénk?
2014. febr. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Minnel elobb hagyd ott . Ez mar beteges . A papoca ugysem marad melletted csak friss hus vagy neki. Ha ott hagyod nem hal bele egyikotok sem . Szarul fogod erezni magad ? Varj meg par evet es pacsizz az elettel !
2014. febr. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nekem pont nem érett felfogásúnak, hanem egy butácska, tapasztalatlan, apakomplexusos kislánynak tűnsz. De a tanárod még szánalmasabb, mert

- vagy előadja a hősszerelmest, hogy friss húshoz jusson, aztán vagy dob, ha új préda van láthatáron, vagy veled párhuzamosan hülyíti majd a következő diákját is

- vagy tényleg szeret, de akkor nagyon komoly gondok vannak vele, egy magához illő nővel nem tud normális kapcsolatot kialakítani az ezermillió komplexusa miatt, ezért kell neki egy gyerek.


Ne találkozz vele többet, mert ebből nem jöhetsz ki jól.

2014. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát eléggé a hapsi erősen pedofil hajlamú,hagyd és keress egy veled egyidőst!
2014. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!