Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jobb nekik fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb nekik fiatalabb lányokkal?

Figyelt kérdés

Már egy ideje elmélkedem arról, hogy bizonyos fiúknak miért van 3 évvel fiatalabb barátnőjük. Korombeli 16-17 éves lányok közül sokaknak 20 éves barátjuk van. A lányokat még talán megértem, hogy vonzónak találják a barátjukat, mert idősebb, de azt nem értem, hogy a fiúknak mi a "kihívás" egy náluk 3 évvel fiatalabb lányban.


Én 17 éves vagyok, de soha nem jártam nálam sokkal fiatalabb lánnyal (maximum 1 év), nem is tetszenek, valahogy nem elég érettek hozzám (még ha ma a lányok talán többnek néznek ki). Mostani barátnőm is 17, de ő is elég sok idősebb fiúnak bejön. (Elmondása szerint neki nem is jönnek be az idősebbek.)



Nem értem, hogy hogy "érik be" ennyivel fiatalabb lánnyal. Vagy a saját korosztályuknál nincs esélyük, és ezért a talán könnyebben megszerezhető fiatalabbakra mennek?

(Ennek nyilván csak kb. 20-22 éves kor alatt van jelentősége.)

Köszönöm a normális válaszokat, érdekelne, hogy mit érez aki ilyen helyzetben van.:D



2014. jan. 29. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A lányok előbb érnek.
2014. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16 voltam, amikor összejöttem a barátommal, ő akkor volt 20. Nem értem, hogy miért lenne ez a "beéri" kategória. Nyilvánvaló tény, hogy a lányok hamarabb érnek, így nagyjából egy szinten vannak.
2014. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem 39. évesen volt 19. éves barátnőm. Ő kezdeményezte az ismerkedést és hát nem bántuk meg. Nagyon jól meg voltunk és szerettük egymást.
2014. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

"Vagy a saját korosztályuknál nincs esélyük, és ezért a talán könnyebben megszerezhető fiatalabbakra mennek?"


Itt a megoldás barátom! Nagyon ritka, hogy nem így van! Nem merik bevallani, mert cinkes a dolog, hogy érett lányoknál labdába sem rúgnak. A lányok pedig takaróznak azzal, hogy a "szerelem nem korhoz kötött". Az igazság az, hogy mivel a srácok általában később érnek ezért a csajok egy részének nem jönnek be a velük egykorú srácok csak az idősebbek. Még talán nagy nehezen ezt el is fogadom kicsit ódzkodva, de a másik fele az fix, hogy igaz. Fiatalabb lány, nem kell neki annyit bizonyítani mint egy idősebbnek, kevésbé nyílt ki a csipája is, sokkal könnyebb préda...

2014. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Lehet olyan eset, mikor ugyanolyan érettek.

De én sok olyat ismerek, amikor pont ugyanolyan érett a fiú mint a vele egykorú lányok... ilyenkor nem értem, hogy mit lát a fiatalabban, aki testileg kb. feleakkora mint ő...

2014. jan. 29. 20:55
 6/15 A kérdező kommentje:
#4., szerintem nagyon igazad van, én is pont ezt látom... és szerencsétlen lányok sokszor nem is látnak semmit ebből.
2014. jan. 29. 20:57
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

nézzük csak ami így hirtelen eszembe jut:


-fiatalabbak,kíváncsibbak,könnyebben megkaphatók

-te befolyásolod a szexuális szocializációjukat (egy 16évest előbb seggbe..khm, mint egy 20 évest akinek viszonylag egészséges és kialakult a szexuális szocializációja)

-nincsenek túl nagy elvárásaik(egy 16éves, ha jóképűnek tart,leszarja h nincs kocsid,vagy h a teszkóban melózol egyetem mellett,otthon laksz stb)

-befolyásolhatóbbak,naívabbak


stb. reggelig lehetne folytatni:)

2014. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A 4# és a 7#-s mond valamit.


Én 22 éves nő vagyok, és az a tapasztalatom, hogy 25 alatt igen csak gyakori, hogy 15 éves korig is nézelődnek a lányoknál a férfiak.

Fiúsabb alkat vagyok gondolkodásilag, jobban kijövök a férfiakkal, és nem egytől hallottam, mikor oda keveredett a beszélgetés, hogy hát, igencsak könnyebb őket megkapni, most mit szarozzon egy nővel, akinek a tinédzserhez képest magas,de reális elvárásai vannak. Továbbá, olyat is hallottam már konkrétan megfogalmazva "kisebbségi komplexusom volt mellette, mert nem tudtam hozzá szólni a témához...úgy éreztem okosabb nálam, és ettől megijedtem".

A nő nem volt rosszindulatú, semmi baj nem volt vele, egyszerűen a korabeli pasi nem tudott elképzelni vele kapcsolatot. Az okos nők általában kioltják azt a faktort, hogy "cukik" legyenek...egy fiatalabb lány előbb kelt bájos, kedves benyomást, úgymond aranyosan buta, határozatlan, ami még nem a túl szerencsétlen, és bottal se kategória. És nem, nem a cicababákra gondolok. És ez tetszik a férfiaknak. Ezzel nem lehet versenyre kelni egy idősebb nőnek, mert ő egyszerűen nem lesz már ilyen. Nem tud ilyen lenni, ha benne vannak már az évek, a tapasztalatok. Az érett nők is szépek, de nekik másban van a szépségük, ami szintén vonzó lehet. Fiatalabb fiútól hallottam így fogalmazni, hogy neki meg pont ez tetszik. Az érettség, a kiforrottság, hogy van bennük valami olyan tűz, ami még egy hamvas tiniben nincs meg.


Meg gondolj bele, egy tinilány már attól is oda van, ha csak hazaviszed kocsival, vagy néha veszel neki ezt azt.

Így értendő, hogy kevesebbet várnak el, hisz még iskolába járnak, nem fognak mondjuk számon kérni, hogy vaze, mért nem az állás hirdetéseket bújod inkább, nem kezdenél már magaddal valamit? Vagy nem várnak el olyan felelősséget, és felnőttséget, ami mondjuk a korral járna. Hozzájuk fiatalodhatnak úgymond, és ez jól esik.

2014. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálam esélytelenek a fiatalabb lányok. Az érettebb nőkért viszont oda vagyok! 20/F
2014. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Őszintén nyögnek.
2014. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!