Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ciki sátánistának lenni?

Miért ciki sátánistának lenni?

Figyelt kérdés

Kiábrándultam a keresztény vallásból és azon gondolkodom, hogy sátánista leszek.

Szerintem a sátánizmus filozófiája sokkal mélyebb annál, mint általában gondolják, messze nem a vérivós, állatáldozós fajta, amivel sokan azonosítják.

Mi van, ha a Sátán az, aki igazán szereti az embert, és megóvja Istentől?



2014. febr. 12. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Mért nincs filozofia kategória?


Inkább legyél Hit gyülis a sátánistákat (ha hangoztatják ) kiközösítik !

2014. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mert ha bárkinek elmondod, azt fogja hinni, hogy te a gonoszban hiszel, állatokat áldozol, tehát valami lázadó, depressziós, sötét kis izé vagy. Nagyon kevesen tudják mi is az a sátánizmus valójában. Én nem vagyok az, de nem ítélem el, elég komoly filozofiája van, és szerintem megérdemelné annyira a tiszteletet, mint a többi vallás.
2014. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Már eleve az cink, hogy behódolsz. Ha behódolsz vesztes vagy. Legyen az keresztény vagy sátánista. Legyél szabad gondolkodó, vagy szimplán spiritiszta, de ne sátánista és ne keresztény.
2014. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!