Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan bajom lenne hogy Airsoft...

Strikerer kérdése:

Olyan bajom lenne hogy Airsoft fegyverem (Aks-74u) gyengén lövi ki a golyót. Ez annyit takarr hogy el hagyja a csövet és 5-10 m után csak le pottyan?

Figyelt kérdés

A fegyver tökéletes álapotba van! rugó jó bennne motor tökéletes uj (tuningol) és én arra tippeltem hogy a csőben mivel levegős a rendszer igy a levegő valahola csőőben ki szivárog és elvész az erőő igy csak a negyede erővel lövi ki a golyót.


Paraméterek: AKS-74u 390 fps Automata/fél-auto a motor 8,5 voltos :) Légyszi SOS !!! segítsetek :D



#fps #Airsoft #Aks-74u
2014. febr. 12. 18:15
 1/5 anonim válasza:
Gyenge, rossz aksi esetleg rúgó! Próbáld meg 0,20 v 0,25-s bb el
2014. febr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tuning mechaboxokban nem annyira bízom, tuningolt motorról nem hallottam. Csekkold le a hop-up gumit. Gondolom a 8.5 V motort a akuumulátorra értetted. Na, nem tudom melyik csingcsung cégtől szereztél 8.5V akkumulátort, mert ilyenről először hallok. Lehet az is a gond. Márkás elem lehet megoldáná. Ennyit tudok segíteni... basszus még mindig a 8.5 volton vagyok fennakadva...
2014. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jakus Tamás ***** válasza:

390 FPS nél ha 5 10 méterre száll a bb ott nagy a baj.

Az első tippem nekem is az akku. Próbálj meg szerezni haveról vagy valakitől egy erősebb lehetőleg Li-po ( nem fontos hogy az legyen ) akksit és ha azzal jó akkor a probléma megoldva.

Amire tudok még gondolni. A dugattyú el van törve 6 repedve és a nagyja levegő nem a kelló helyen távozik hanem elszökik a pi..ba

A hop up kamrát sem ártana átnézni bár ha a dugattyú jó ott még törés esetén is minimális levegő szökik el.

Látatlanban ennyit tudok segíteni. ha erősebb akkumulátorral sem működik akkor törést / repedést kell keresni.

2014. febr. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyenge aksi, rossz szigetelés valahol - kiengedi a levegőt, vagy túl nehéz a BB. Hány gramm?
2014. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a hasznos válaszokat! A probléma meg lett oldva hibás aksi Mostmár hibátlanul műűködik ! :)
2014. márc. 10. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!