Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen diákmunkát vállalhatnék...

Milyen diákmunkát vállalhatnék el, ha?

Figyelt kérdés

Általános iskolába járok, lakhelyemtől 20km-re, így 15:30 előtt nem érek haza hétköznaponként.

Így nagyobb a valószínűsége, hogy nyárra vállalnék, de fogalmam sincs mit.


15 éves, felelősségteljes, kommunikatív, jó állóképességű fiú vagyok. Német nyelvben nagyon erős, gyakorlatilag perfekt..

Árufeltöltés, meg az efféle munkák nálam nem túl nyerőek, mindenképpen olyan "munkát" szeretnék, ami nem rombolja az ázsiómat. :) (Nem nézek le senkit, de erre én tényleg alkalmatlan vagyok!)


Válaszokat előre is köszönöm!



2014. febr. 12. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
16 éves kortól vállalhatsz diákmunkát ! :(
2014. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem előbb nézd meg a választékot, hogy milyenek vannak a közeledben, ilyenre ha keresel iskolaszövetkezet meg diákszövetkezet esetleg:)
2014. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nézd meg a Meló Diák és a Fürge Diák iskolaszövetkezet honlapját, egyiken tényleg azt írják, hogy csak 16 éves kortól vállalhatsz munkát, de a másikon 15-től, szülői engedéllyel, pontosan nem tudom, hogy melyiken. Nézd neg, hogy a lakhelyeden van-e irodájuk, országszerte van több is. Sok sikert! ;)
2014. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!