Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek öltözzek be?

Minek öltözzek be?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz a sulis farsang és lesz jelmez verseny (a nyeremény egy szabadnap(az osztály közösen indul és akkor az osztály kap szabadnapot)). Azt találtuk ki hogy különböző országoknak helyeknek öltözünk be . BE vagyunk osztva eredetileg kettesével de mivel nem úgy jövünk ki ezért mi csapatunkba most hárman vagyunk.Mi magyar országot választottuk. Ez egyik társam nép táncos lesz,a másik társam pedig a magyar zászló színeibe lesz beöltözve úgy hogy egy piros sál egy fehér póló és egy zöld gatya. De én nem tudom hogy mi legyek.Nem akarok túró rudi lenni mint hungarikum. Nincs valakinek valami jó 5lete ? Az is megoldható lenne hogy anagyim valamit segít varrni. :) Nagyon kéne!! SOS!!!
2014. febr. 13. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél honfoglaló magyar :)
2014. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké köszi a választ de még azért mondhattok :)
2014. febr. 13. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Van 5 lettem magyar országnak öltözik be a csapat az jó


Bakker nem magyar ország hanem Magyarország !


5 Lett pedig !

És az értékeink hol maradnak lehetne valaki Róma is táncolna közben integrálnák !

2014. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Unicum

paprika

pálinka

gulyásleves

palacsinta

kukás

hajléktalan

közmunkás

2014. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cigányzenész kis bajuszkával, mellénnyel, hegedűvel.
2014. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne már a közmunkás is hungarikum ?
2014. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!