Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok az itthon felvett...

Mit szóltok az itthon felvett zenémhez? Először vettem fel így és kíváncsi lennék a véleményre. Lány vagyok, rap zenét csinálok.

Figyelt kérdés

Nincs kész, mivel csak elkezdtem, de akkor fejezném be, ha másnak is tetszik. Épp hogy csak bele van vágva, az ilyen fajta hibákat nézzétek el, elég nyers még. Mit mondtok? Ti hallgatnátok? Hideg-meleg minden jöhet. ;)


http://www.youtube.com/watch?v=6gysG40gUaU&feature=youtu.be



2014. febr. 13. 20:47
 1/4 anonim válasza:
nem rossz :)
2014. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. febr. 15. 22:01
 3/4 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik, gyakorolni kell még, de jó lesz. Szöveget rakj majd leírásba. Én is szeretnék rappelni ha nagy leszek :"3. Elég kevesen vannak a csaj rappesek magyarországon. Sok szöveget, verset írok, hogy mire elég idős leszek ne 0ról induljak. Sok szerencsét, ne hagyd abba :D

13/

2014. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én, mint zenész, aki szakmai szemmel nézi a dolgot, kénytelen vagyok a "Hideg" szerepét vállalni.


Nem jó. Magát a minőséget nem veszem figyelembe, hiszen házi felvétel, így egyértelmű a dolog, én is tudom, hogy milyen amikor mg csak belekezd az ember. Tehát minőségtől eltekintve:


-Rossz szöveg. A promo alapján a tartalom nem túl kimagasló, szinte semmitmondó.

-Monoton. Nem viszel bele változatosságot. Bőségesen ismerem a rap stílust, tudom, hogy abban nincsen magas nyújtás és egyebek, viszont te teljesen elmondod a szöveget. Nincs benne ritmus- vagy tempóváltoztatás, hangmagasságot egyáltalán nem változtatsz. A sebességedet nem változtatod. Minden sorod ugyanolyan lendülettel megy végig és ezzel le is zártad.

-Instrumental. Érdemes lenne dobnak valami mélyebbet betenni, mondjuk 3/4-es tört ritmusban. Bár ehhez a tempóhoz talán jobb a 2/4-es tört.


Tanács: Mint zenész, azt ajánlom, hogy próbálj olyan zenét készíteni, ami a közönség szerint (akár itt gyik-on megkérdezve) jobb mint egy alsó kategóriás (mint pl. Angel) magyar rapper lányé.

2014. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!