Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan képzelitek el...

Ti hogyan képzelitek el részletesen Cortezt és Renit Cortez szemszögéből mikor Reni visszatért a fürdőszobából azon a viharos éjszakán?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy már voltak hasonló kérdések, de én most Cortez szemszögéből lennék erre kíváncsi.

2014. febr. 14. 15:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
héjj a hatos én voltam :D amúgy tökmindegy...:D
2014. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
85%

cortez szemszöge:reni visszajött és elkezdtünk egy filmet nézni. nem tudtam koncentrálni mert reni olyan szép volt es tudtam ma vele fogok aludni. a film után adtam neki egy hosszu csókot ami átváltott elég szemvedélyessé. reni hirtelen lekapta rólam a pólót. megkérdeztem tőle hogy biztos akarja e mira csak bólintott és gyorsan megcsókolt. már én csak alsógagyában voltam amikor reni már csak bugyiban. lekaptam róla a buygit ő meg rolam az alsógatyát. hirtelen felpattantam és a szekrényemböl kivettem egy óvszert. feltekertem magamra és ráfeküdtem renire. lassan elkezdtem betenni neki mire kicsit még gyorsabban vette a levegőt ezért megycsókoltam. elkezdten mozgatni reni pedig egyre szorosabban ölelt. hirtelen megfordultam mira reni fölül lett. kissé bizonytalanul elkezdett mozogni aztán belejött. hirtelen felült és úgy csinálta. láttam és éreztem ahogy mozog benne a .... és azt is hogy reni nagyon élvezi. ennek nagyon örültem merthát akkor csak jó vagyok xddd. mikor már újra alul volt a mennyben voltam és reni is eléggé lihegett. aztán abbahagytuk. kifújtuk magunkat aztán ő gyorsan felvette a "pizsijét" ami a pólóm volt. jah és egy bugyit. én felvettem az egyik alsógatyám . visszafeküdtunk az ágyba és reni lehajtotta a mellkasomra a fejét. így aludtunk el .:D

remélem tetszik 16L

2016. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!