Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan képzelitek el...

Ti hogyan képzelitek el részletesen Cortezt és Renit Cortez szemszögéből mikor Reni visszatért a fürdőszobából azon a viharos éjszakán?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy már voltak hasonló kérdések, de én most Cortez szemszögéből lennék erre kíváncsi.

2014. febr. 14. 15:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
94%
Én úgy képzeltem el, hogy amikor Cortez visszamegy a szobájába, eléggé meglepődik, hogy ott találja Renit. Egész este beszélgetnek mindenféléről, majd később Cortez vonzódni kezd Renihez, majd Reni is viszont ezt érzi, elkezdenek csókolózni meg minden, ami meg utána történik az már mindenkinek a saját fantáziájához van kötve...az enyémet inkább nem írom le, mert lehet, hogy kiskorúak is elfogják olvasni.:D
2014. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Nagyjából ugyanúgy ahogy az előző:))
2014. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, csak igazából Cortez szemszögéből részletesen lennék erre kíváncsi,hogy ti hogyan képzelitek el. Nem azért mert perverz vagyok hanem mert mindenki mindig Reni szemszögéből ír, s én Cortez szemszögére is kíváncsi lennék.
2014. febr. 17. 18:23
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
ezt most nem értem :D hát a cortez nyilván nagyon szépnek találja a renit-meg amúgy az is- és tudja, hogy a reni már nem állna ellen, ezért visszajön a reni, beszélgetnek és a többi már, mint a többieké. nincs sok különbség :D
2014. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Válaszokat légyszi!
2014. márc. 2. 14:37
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
ott a válasz mit akarsz még? hogy egészítsük ki a regényt, vagy mi? Minek olvasol, ha nincs fantáziád?
2014. márc. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
42%

Kedves kérdező!

Laura is írta hogy ezt azért nem írta le,hogy egy 10 éves és egy 20 éves máshogy képzelje el! Szerintem ennek az oldalnak nem az a neve hogy: www.legyelperverz.hu hanem hogy www.gyakorikerdesek.hu ! Figyu nem rosszindulatból mondom...csak..Khm..szóval..na mindegy ;)

L/11

2014. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, szerintem meg 11 évesen ne szólogass be másoknak:D Kicsi vagy te még ahhoz. Másrészt pedig, miért ne kérdezhetné meg? Ez is gyakori kérdés, hiszen sokunk fejében megfordulhatot. Neked lehet, hogy fúúj, meg ez de perverz hülye, de majd idősebb korodban rájössz, hogy ez normális emberi igény. Különben is, 11 évesen szerintem meg ne is gyakorizz, nem neked való, nem a te korodhoz való. Inkább nézz Disneyt.
2014. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Hát... Amikor Rei bejön a szobába, Corteznek megakad a szeme Reni naplóján. Meg akarja nézni, de Reni lefekszik mellé az ágyba, és akkor...leveszi a pólóját, mire Reni csodálkozik és habozik. Aztán (mikor már Cortez a farmerje övét kapcsolja ki) ő is elkezd vetkőzni. Cortez észreveszi, hogy Reni kicsit tartózkodik, ezért megkérdezi, hogy akarja-e (tudjuk mit). Reni mégis levetkőzik (a bugyi és melltartó marad). Cortez már az alsógatyáját dobja a földre, aztán közelebb megy Renihez és kikapcsolja a melltartóját. Erre Reni már nem félénk, leveszi a bugyiját is. És akkor rájön, hogy a szexben nincs semmi rossz, főleg ha azt egy Cortezzel csinálja.

Persze ez csak az én véleményem, mindenki máshogy képzeli el.

2014. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
67%

7-es!Ok igazad van,de ez a könyv nem csak nagykorúaknak lett írva!Nem is akarok vitázni,mind1

/6-os/

2014. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!