Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a Medicarrera...

Ismeri valaki a Medicarrera fejvadász céget?

Figyelt kérdés
Norvégia és Svédorszàg részére keresnek munkaerőt.

2014. febr. 14. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Nekem elég gyanús ez a cég. Nem hallottam még róla sosem, úgyhogy utánaolvastam.


Egyik álláshirdetésükben sincs feltüntetve pl, hogy mégis hova keresnek orvost, melyik kórházba. Aztán érdekes módon mindenhol hétfőtől péntekig reggel 8- du 5-ig van a munkaidő? Ilyen egyszerűen nem létezik, főleg az egészségügyön belül.


Ingyen lakás, ingyen szakképzések, ingyen repülőjegy, ingyen nyelvkurzus, meg még gyerektámogatás is? Azért ez is kicsit túl jól hangzik ahhoz, hogy igaz legyen, még úgy is, hogy sok orvosra van szükség ezekben az országokban.


És mivel Norvégiába, és Svédországba keresnek munkaerőt, ezért csak meg kellene hirdetni norvég/svéd oldalakon is ezeket az állásokat, de nem igazán van róluk bejegyzés..


Lehet, hogy persze tévedek, és majd valaki, akinek volt velük tapasztalata, kijavít, de én egyelőre óvatos lennék a helyedben. De én inkább svéd és norvég oldalakon keresnék ilyen jellegű munkát, ahol konkrét álláshirdetések vannak feltéve, nem mindegyik csak egy másolat.


Meg ha jól láttam, ápolóként érdekelnének ezek a munkák, de a legtöbb hirdetés szakorvosok számára van feltéve.


Hol hallottál egyébként erről a cégről?

2014. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Àllàshírdetés a cvonline-on.Àpolói hely érdekel.Svédorszàgban van orvos ismerős,aki velük ment,valóban az vàrta őket,amit ígértek.Olyan àpolóval szeretném felvenni a kapcsolatot,aki el tudnà mesélni,milyen volt a többkörös interjú.Skandináviàban krónikus àpoló és orvos hiàny van,ami ellen ők tenni is akarnak,nem úgy,mint hazànkban.
2014. febr. 14. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!