Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biztos hogy vége mindennek?

Biztos hogy vége mindennek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barátom szünetet kért tőlem arra hivatkozva hogy nem tudunk találkozni és így nem jó egy kapcsolat.Szeretne velem lenni de hét közben folyton tanulnia kell hétvégén pedig úgy jön hozzám hogy majd elalszik mert hogy otthon se hagyják aludni.Ez indok lenne a szakításra?Vagy csak ezt akarja beadni mert nem akarja tovább folytatni velem?Megkértem hogy legyen velem őszinte majd megkérdeztem tőle hogy szeret-e és hogy fontos vagyok-e neki mire azt válaszolta hogy igen.Ennyire a szemembe tudna hazudni?Mit tegyek?Van ennek a szünetnek értelme vagy csak halasztjuk azt ami halaszthatatlan?Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 14. 20:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!