Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valahol olyan oldal...

Van valahol olyan oldal ahonnan ausztráliából rendelni lehet bármit? Mint pl amerikából az ebayről.

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 13:28
1 2
 1/11 TappancsMancs ***** válasza:
Az ebay ma már mindenképpen nemzetközinek tekinthető. Gondolom van ausztrál változata, magyar asszem van. Amúgy ha kell valami nyitsz egy google.au -t, asszem au a domainjuk és átállítod angolnyelvű találatokra. Beírod amit keresel xxx és mondjuk ár, vagy rendelés. Fogsz találni ha kell.
2014. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TappancsMancs ***** válasza:
Amúgy ha belegondolsz nem csak az ebay van. Még nálunk is vannak online rendeléssel rendelkező oldalak, mindenhol van kb.
2014. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rá is akartam volna keresni az Au googleba , de nem sikerült mert nem tudtam mit beírni...
2014. febr. 15. 18:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Végre sikerült , bementem az ausztrál Ebay-re. Mennyi az esélye hogy ide Mo-ra kiszállítanak árut?
2014. febr. 15. 18:25
 5/11 TappancsMancs ***** válasza:

Nem használom de nagyjából bárhonnan. Ez az eladótól függ és elvileg fel van tüntetve hova postázza. Ha nincs kiírva meg kell tőle kérdezni mert előfordul hogy nincs feltüntetve. A posták gyakorlatilag bárhonnan bárhova bármit elvisznek és ez a postáknak mindegy ki mit hova küld, elvileg a feladónak is mindegy. Most ha problémás lenne valami akkor Szlovákiába majdhogynem ugyanaz mint Ausztráliába, gondolom Szlovákiába sem utaznál ki ha probléma adódna. Szerintem lényegtelen ilyen szempontból a távolság. Kínából és USA-ból is sokan rendelnek, biztos AU-ból is. Csak nézz utána hogy nem EU-s országból x tömeg esetén mennyi a csomagszállítási díj. Számold bele nagyjából a csomagolás súlyát is. Meg nézz utána a nem EU-s országból mennyi a vámteher, x összeg alatt 0.


Találtam neked valamit, hasznos leírásnak tűnik:

[link]

2014. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TappancsMancs ***** válasza:

Nézegetem mert én is kíváncsi vagyok. :) Találtam ezt, olvasd a"Szállítás I.-II."-t:

[link]


Néztem az Ausztrál posta kalkulátorát és ha jól látom ide 20kg ig 12.000.- Ft a postaköltség. De én csak beütöttem a legkisebbet és Hungary.

[link]


Még régebben Svédországba küldtem könyveket pár darabot barátnak és a posta többe került mint maga a könyvek. Asszem valahogy úgy volt hogy 3 könyv volt olyan 4-5e Ft a posta meg 5-6e.

2014. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 TappancsMancs ***** válasza:
2014. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kösz :)
2014. febr. 16. 11:36
 9/11 TappancsMancs ***** válasza:

Szívesen! :) Az alap hogy jobb ha ajánlott mert annak nyoma is van és ha lehet legyen levélküldemény. Egy kicsi dolog beleférhet egy nagyobb párnázott borítékba is és úgy olcsóbb.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


[link]

2014. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TappancsMancs ***** válasza:
Miért pont Ausztráliából szeretnél rendelni? Csak mert ha közelebbi és EU-s ország olcsóbb lehet a szállítás is. Vagy Kína :)
2014. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!